Wpis z mikrobloga

@Dewasta: to jest kolejny przykład że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a potem wyciągasz wniosku - wyraźnie napisałem że JEŚLI ŚLUB JEST W STYLU WŁOSKIM - Sevag jest pół-włochem zatem jeśli to jakiś ślub w jego rodzinie to bardzo możliwe że jest w takim stylu - czytaj ze zrozumieniem, myśl i pisz - w życiu taka umiejętność się przydaje.
@kipman1: Jak się unosisz... XD Poza zdjęciem nie ma żadnych informacji na temat tego wesela. Założyłeś sobie całkowicie bezpodstawnie że może być w stylu włoskim i brniesz w to dalej w dodatku zwracając się do mnie szalenie protekcjonalnie. ()
Myślę że przede wszystkim sam powinieneś się do własnych rad zastosować, Panie Kipmanie. XD
@Dewasta: brawo - udowodniłaś że nie znasz znaczenia słów:
JEŚLI - spójnik wprowadzający zdanie podrzędne określające warunek, od którego spełnienia zależy to, o czym jest mowa w zdaniu nadrzędnym.
Trzeba być debilem aby zakłądać że coś założyłem z góry, ale przyzwyczaiłem się że zazwyczaj przeinaczasz wszystko aby trollować lub kłamać na forum pod swój sposób rozumowania.
@Aurelia2021: Tak wiem, zajrzałam na ich Insta. To ślub jego przyjaciół spod Grodziska. Całkiem ładnie to wszystko wyszło, urocze dekoracje, na stole Żubrówka, w menu babka ziemniaczana.