Wpis z mikrobloga

To musi być zajebiste. Mieć 800 znajomych na Facebooku. Bycie oznaczonym na zdjęciach od gimnazjum po dorosłość. Messenger co chwilę robi charakterystyczny dźwięk. Dogadywanie weekendowych imprezek, flirtowanie z pannami, dogadywanie z ziomkami picia browców. Oglądasz zdjęcia innych ludzi bez bólu dupy, bo samemu wstawiasz co roku fotki z Tunezji czy Grecji. To jest dla większości społeczeństwa coś normalnego. Dla mnie marzenia ściętej głowy. Jak nie masz fb i instagrama i co najmniej kilkuset znajomych/followersów to jesteś traktowany jak creep i totalny dziwak przez osoby obu płci. Ech it's over
#przegryw #zalesie #facebook #instagram
Pobierz ArthurFleck - To musi być zajebiste. Mieć 800 znajomych na Facebooku. Bycie oznaczony...
źródło: comment_1653150137Jlu223YEUhKu79fkYXq7pQ.jpg
  • 11
@ArthurFleck: Co Ci po 800 znajomych z facebooka jak po zakończeniu szkoły z 95 procentami tych osób nie będziesz miał żadnego kontaktu? Zostanie Ci jakaś grupka kilku-kilkunastu osób, nie dałoby się utrzymywać dobrych relacji z kilkaset osobami

Nie przesadzasz trochę z tymi wakacjami za granicą? Mamy inflację, kredyty się same nie spłacą, większość ludzi nie wyjeżdża za granicę :D nie idealizuj sobie tego

A poza tym to po jakiego wuja oceniasz
@ArthurFleck dla mnie to nie jest fajne. Nie mam problemów w komunikacji z ludźmi (dawno temu poradziłem sobie z depresją: leki plus rożne dodatkowe aktywności) ale nie cierpię zbyt dużej liczby kontaktów z innymi. Mój FB to k 120 "znajomych" kontaktuje się via Messenger z ok 20 osobami a i tak mam wyłączone powiadomienia. Ale ja po prostu jestem introwertykiem i może stąd to wynika. Po prostu jak jestem sam, to jestem
@ArthurFleck: jakie to w #!$%@? prawdziwe ile bym dał aby zamiast siedzieć na wykopie pisać z dziewczynami na msg z ziomkami umawiać się na wyjście albo jakąś imprezę z której mógłbym wstawiać potem na insta zdjęcia jak dobrze się bawię albo wstawiać zdjęcia umięśnionej postury w relacji po wizycie na siłce ile ja bym dał aby mieć życie chociażby normika jak wszyscy w około a nie przegrywa