Wpis z mikrobloga

Co prawda tydzień nie minął ale chyba przez ten jeden dzień sie wiele nie zmieni.
Otóż po odpaleniu gold tindera nie zmieniło się absolutnie nic- 0 par. Korzystałem nawet z opcji podróży i ostatnie 3 dni zmieniałem lokalizacje (początkowo polskie miasta potem jakiś Mińsk a na koniec nawet ameryka południowa).
Równolegle z goldem na tinderze odpaliłem premke na badoo- tam również to samo xd
Kiedyś czytałem że algorytm tych apek działa podobnie- jak na początku masz lajki to cie pozycjonuje wyżej, im mniej lajków tym niższa pozycja aż w końcu jesteś gdzieś na dnie społeczeństwa.
Aha warto dodać- na obu aplikacjach miałem te same zdjęcia z tymi samymi opisami (wg. wielu wytycznych z #podrywajzwykopem były to całkiem w porządku opisy) zdjęcia też były spoko, nie było widać na nich moich 173cm a niektóre nawet w lekko przekłamany sposób robiły mi bardziej chadową morde xD
wnioski pozostawiam wam, osobiście wiem że mogłem jednak zjeść te pizze


#tinder #badoo #przegryw
NikitaMazepin - Co prawda tydzień nie minął ale chyba przez ten jeden dzień sie wiele...

źródło: comment_1653139277mNH2Uu0C6RJbzqj8zDwMM0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: jak zaczekasz odpowiednio długo to zresetuje Ci to konto faktycznie. Tylko nie powtarzaj operacji co tydzień.

Odnośnie golda- czy to nie tak, że sam gold nie zmienia pozycjonowania tylko boost (i dostajesz ich kilka gratis przy goldzie)?
  • Odpowiedz