Wpis z mikrobloga

Ja mam saturator Terra z różową butelką. Nabój starcza na ponad 60 litrów. Samemu można wybrać poziom nasycenia wody, ja lubię mocno gazowane :) Cylindry wymieniam w Media Expert lub online. O alternatywach nie słyszałem, od dawna chciałem mieć saturator, bo mama mi opowiadała, że w PRLu taki miała :D
Ja mam Duo, jak kolega @Mathheo latałem nabijać butle bo zużywany w domu jedna na tydzień. Teraz mam sposób na obniżenie nabicia jednej butlo do zaledwie 4.3 zł. za butle. Koszt całego zestawu wyniósł mnie około 300 ale da się go jeszcze obniżyć. Teraz mam jedna butle bo mi więcej nie potrzeba. Mój saturator stoi w kuchni gdzie nie ma miejsca na podłączenie przejściówki z butli ( nie ma miejsca na wąż).
Zaprojektowałem i zleciłem wykonanie. link. Lecz jak to bywa w postępie, jest jeszcze tańszy sposób i nie latasz z butlami na wymianę. Nie ma kosztów paliwa, czasu, kasy za wymianę. Mój zestaw zwrócił się po trzech miesiącach. Tańsza opcja zwraca się szybciej. Przyjmując zużycie jak w moim przypadku. Jedna butla na tydzień (dużo pije), a zapomniałem dodać ze nie musisz dokupywać dodatkowych butli. Masz jedna.