Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym mój syn odwiedzał #czestochowa, w ramach wycieczki/pielgrzymki po komunii. Okazało się, że na Jasną Górę wybrała się też drużyna #rakow 'a. Z racji faktu, że syn jest wielkim fanem #pilkanozna i ogarnia składy większości zespołów #ekstraklasa (a mówią, że granie w gry nie przynosi żadnych korzyści: #fifa22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) podbiegł do nich prosząc o wspólne zdjęcie. Piłkarze zachowali się super. Nie dość, że bez problemu pyknęli z nim fotki to Vladan Kovacevic założył mu na tą "sesję zdjęciową" swoją bluzę. Chwilkę z nim porozmawiali w jakiej szkółce piłkarskiej się szkoli, itp. Na koniec mój syn grzecznie podziękował i chciał oddać bluzę. Bramkarz jednak stwierdził, że bluza jest już jego. W życiu nie widziałem, aby mój syn miał tak długo banana na twarzy. Minęło już 4 godziny od tej sytuacji, a on dalej uśmiechnięty. Do tej pory byłem przekonany, że te całe akcje rozdawania rzeczy przez piłkarzy, to tylko na potrzeby klubowego PR'u i ocieplenia wizerunku w blasku fleszy, a tu taka sytuacja (muszę posypać sobie głowę popiołem i wyrazić skruchę, że byłem w błędzie). Naprawdę zawodnicy niesamowicie uszczęśliwili mojego syna.
Podsumowując: #rakowczestochowa DZIĘKUJĘ BARDZO.
PS. aby nie było niedomówień, mój syn gra w jednej z #radom 'skich szkółek piłkarskich( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pobierz
źródło: comment_1653135987IyX18e8tQMFLmCa0ZsivbN.jpg
  • 46
W licbazie grałem ze swoją drużyną juniorską mecz ligowy na bocznym boisku przy stadionie Legii. Tego dnia reprezentacja grała na nim mecz z Azerbejdżanem. W pewnym momencie na boisko obok przyszli na rozruch kontuzjowani reprezentanci wśród których byli m.in. Kuszczak i Błaszczykowski. Po rozruchu ruszyli do szatni a jeden z moich kumpli zauważył, że Kuszczak zostawił bluzę treningową. Pobiegł za nim, żeby mu ją oddać, a ten stwierdził, że może ją zatrzymać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@power_bank: ja często używam tego zwrotu (nie tylko na wykopie). Popraw mnie jeśli się mylę, że jest to synonim dwóch przez Ciebie wymienionych, a co za tym idzie można ich używać zamiennie. Jeżeli tak nie jest, to rzeczywiście popełniłem błąd (chyba stylistyczny, dawno nie miałem lekcji z j. polskiego).