Wpis z mikrobloga

Hej mirki, dziś wyjeżdżać tyłem z parkingu uderzyłeś w gosica, jak widać na zdjęciu zrobiło się dosyć spore wgniecenie. Chłop chciał ode mnie 500 zł, powiedziałem że tyle nie dam i mogę dać max 200, on wtedy powiedział że w takim razie wzywa policję, powiedziałem żeby wzywał i nagle zmieniła mi się gadka, że pasuje mu te 200 zł. Co sądzicie o takiej akcji, i jak byście wycenili taka szkodę?
#samochody #wypadek #kolizja #stluczka
1AAAAAAA - Hej mirki, dziś wyjeżdżać tyłem z parkingu uderzyłeś w gosica, jak widać n...

źródło: comment_1653085906a4IA8DFrWRraUvwjb7osJj.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@1AAAAAAA: Ja kiedyś odwoziłem teściową do Lidla w długi weekend majowy w Sanoku. Ruch jak #!$%@?, ja prawko lvl 2... i #!$%@?łem gościowi na parkingu, zrobiłem mu podobną szkodę... Gość do mnie z ryjem, #!$%@? JAK JA JEŻDŻE!!!! NIE PATRZĘ!!! NA POLICJE DZWONIĘ!!! a ja na luzie, żeby przestał drzeć #!$%@?ę i powiedział na spokojnie o #!$%@? mu chodzi, że ja pierwszy raz taka sytuacja i jak chce policje to
  • Odpowiedz
@1AAAAAAA: Jak wróciłem kiedyś do swojego poprzedniego auta też miałem podobnie wgniecione drzwi, żadnej karteczki, ani kamer. #!$%@? #!$%@?ąłem nimi i się całe praktycznie odgięły, zostały lekko porysowane drzwi i 2 małe wgniotki, które wyciągnęli mi za 150zł. Chłopu nie chciało się z tym #!$%@?ć i machnął ręką imo.
  • Odpowiedz
@bnz44:

typ był na cyku, albo bez papierów w innym wypadku te 200 zapłaciłbyś w mandacie, a panu właściwą kwotę za rozwalenie drzwi.


Teraz mandat za stłuczkę to ok. 1k pln a za drzwi nie płaciłby nic, od tego jest oc
  • Odpowiedz