Wpis z mikrobloga

Różowa właśnie wysłała mi, jako lolcontent, screeny tego co moja siostrunia #!$%@?ęta (na screenach Asia B) wypisuje na fejsie. Sam tego na swoim wallu nie widzę bo już dawno temu wy...bałem ją ze znajomych w ramach profilaktyki nowotworowej.

Ten post to taki friendly reminder że ludzie w internecie pier...lą bzdury na skalę porównywalną z czołowymi politykami. Dla większości z was to pewno żadne odkrycie a jednak wciąż nie brakuje ludzi którym rzeczywistość facebookowa czy instagramowa pyerdoli się z rzeczywistością. A tymczasem, na przykładzie tylko tego screena:
-> "jestem po terapii" mówi ktoś kto bezkrytycznie wierzy w tarota i jest tak ostrym borderem że każdy (!) facet uciekał w siną dal,
-> "chciałam być najlepszą wersją rodzica" mówi ktoś kto umyślnie dał się zalać żonatemu bogolowi żeby go roochać na hajs,
-> "ja nie jestem materialistką" mówi największa materialistka jaką w życiu widziałem.

Social media w pełnej okazałości.

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #madki #madka #samotnematki
w.....4 - Różowa właśnie wysłała mi, jako lolcontent, screeny tego co moja siostrunia...

źródło: comment_1653079185AlAXS1h0b3PABBf0ORDm8Z.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wilku1984:mówisz, że aż tak źle. Czyli nie warto się przejmowac idiotką? a wasza matka przez przypadek nie jest podobna w jakimś sensie? Laski często przejmują zachowania matek zwłaszcza gdy te są manipulantkami i przemocowcami ( ocena, krytyka, rygor, wysokie wymagania, skrajny katolicyzmn itp)
  • Odpowiedz
@rowerbicycle123: blisko (matka też materialistka w opór) ale nie do końca to. Tutaj mamy bardziej coś na kształt "sydnromu jedynaka" czyli rodzice "chuchający" tak bardzo na jedno dziecko że to się zupełnie odkleja i dorasta w poczuciu własnej nieomylności i doskonałości xD Tutaj dodatkowo efekt wzmocniony wyjątkowo toksycznym towarzystwem w wieku gimnazjalnym (ultrabogate i skrajnie zdegenerowane dzieciaki) i... voilà! Chodząca emocjonalna bomba atomowa przekonana o własnej niemylności, 100% p0lka witaminka (
  • Odpowiedz
@wilku1984: Moja racja bardziej racja niż twoja racja? Z tymi to się nie dogadasz. Zupelny brak pokory.
Może jeszcze się jej oddzieje, nie spisuj jej na starty ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo to jednak siostra, mimo, że #!$%@?. Sam jestem prawdziwym jedynakiem i wiele bym dał za rodzeństwo jakieś. Jak powiadał idol wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) bądźmy lagodni.
  • Odpowiedz
@rowerbicycle123: > nie spisuj jej na starty ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo to jednak siostra, mimo, że #!$%@?. Sam jestem prawdziwym jedynakiem i wiele bym dał za rodzeństwo jakieś.
Jak tylko przeczytałam początek tej wypowiedzi, to już wiedziałam, że jesteś jedynakiem, zanim doszłam do fragmentu, gdzie sam o tym napisałeś. Tak myślą chyba tylko jedynacy, bo nie wiedzą, jak BARDZO #!$%@? potrafi być rodzeństwo, mimo że wychowani
  • Odpowiedz
@PinkLemonade: ludzie się zmieniają
Wiadomo, nie wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

spoko, mam beznadziejnych rodziców. Nie mam z nimi kontaktu. Bo tak byli beznadziejni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rodzeństwo na pewno miałoby tak przesrane jak ja i moglibyśmy się razem wspierac w niedoli. Ot co.
Wierz mi, być samemu, bez jakiejkolwiek rodziny jak sierota tez jest #!$%@?.
Mam swoją kobietę ale ona jest
  • Odpowiedz