Wpis z mikrobloga

pogubić się można w tych wszystkich naszych domysłach. |Zróbmy ankietę (ʘʘ)
#hotelparadise

odpadnie

  • jedna osoba 52.8% (66)
  • więcej niż jedna osoba 47.2% (59)

Oddanych głosów: 125

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rosalinea: Ja to się już nawet nie wypowiadam. Tak jest zmontowana ta zapowiedź jakby wręcz ktoś umarł. Wygląda na to, że będzie dużo emocji i produkcja wiedziała co robi wybierając takie momenty dla podniesienia zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: no bo odpadnie Srolcia. To przecież pierwsza partnerka Zdzira, wybrana podczas konkurencji z machaniem torsów na ślepo, jeszcze przed lizaniem się z Dzika Mariką. Nie będę ukrywać ja i moje uszy nie możemy się doczekać jej odpadnięcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dewasta: możliwe że tak. No ale z drugiej strony, on chyba tak bardzo jej nie lubił. Jeszcze mówił jej na tej rozmowie że gdyby go wybrała to miałby żal. Ryczeć tak móglby wiadomo za Oliwka albo za Wiki bo z nią miał zajebista relacje. No ale Wiki jest bezpieczna. Kurde nie wiem xD Pierwszy raz nie mam pomysłu jak to się skończy. No ale oby to była Karolcia
  • Odpowiedz
@Dewasta: @klaudiass: a ja cały czas mam wrażenie, że odpadną 2 osoby
|Może to byc oczywiście Srolcia ( tu chyba nie ma nawet obiekcji), a za najmniejszą ilość punktów w Quizie Oliwia

co Wy na to?

i Oliwia wróci za dzien lub dwa
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Właśnie wydaje mi się że Jay będzie dążył do tego żeby wziąć tą osobę która oszukiwała najwięcej (Karolcia) i ta która miała najmniej punktów czyli Oliwka. Mam nadzieję że Oliwka koniec końców zostanie...
  • Odpowiedz
@Dewasta: @klaudiass: ile osób tyle pomysłów ¯\_(ツ)_/¯
lubię to !!!
moim zdaniem na 100% leci Srolcia - krzyzyk na drogę +++ uff, ach i och ()
ale mam wrażenie, ze odjebix się tam coś jeszcze. No i fajnie by było!
  • Odpowiedz
@klaudiass: Kapsel też wyleci na dniach. Zmarnował każdą możliwą szansę na fajną relację.
Typ męskiej, ładnej z wyglądu porcelanowej marionetki, który siedzi w parku na ławeczce i wybiera dziewczyny na "tu i teraz" ale za każdym razem myśli, że za chwilę może dosiądzie się lepsza i ładniejsza.
On po rozgłos tam poszedł , a nie po relacje. Przegrał finał, ale fanki w swoich SM pewnie zdobył.
  • Odpowiedz