Wpis z mikrobloga

@k3lt: @btwinnn: wlasnie szukam kogos z freeriderami bo nie widzialem ich na żywo. To są ciężkie, grube buty typowo na rower czy do sklepu tez w nich wyjdę?
Potrzebuję wytrzymałe buty do trochę innej rzeczy niż rower i te 5 10 wyglądają spoko
@Czachaaa: mam Freeridery Pro i przez 3 lata katowania w enduro nie widać śladów zużycia poza cięzkimi do usunięcia zabrudzeniami, no i podeszwa jest troche zniszczona przez piny. Gdyby nie przesiadka na spd to nadal bym w nich jeździł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzemranyInkub: @k3lt: akurat mam kupywac 5 10, o co Kaman z tym że w niektórych sklepach są reklamowane jako "jeszcze nie adidas", ktoś inny je robił wcześniej i są lepsze czy co?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g__t: Nie miałem five ten sprzed ery adidasowej. Wcześniej jeździłem w 661 i etnies. Freeride pro są najlepsze z tych które miałem. Na tym rynku jest silna konkurencja a Freeride pro to złoty standard. Trochę nie chce mi się wierzyć żeby adidas coś tutaj majstrował i bardziej działa psychologia na zasadzie kupiło korpo to będą księgowi obniżali jakość. Podobnie jak sram kupuje jakąś mniejsza markę.
Poznać możesz np po tym że