Wpis z mikrobloga

Nieprzyjęcie mandatu za brak maseczki w sklepie - ciąg dalszy: Wpis1, Wpis2

Na początku marca dostałem listem poleconym wyrok nakazowy w którym wymierzono mi karę grzywny w wysokości 300 zł i zasądzono 30 zł opłaty sądowej oraz 70 zł tytułem zryczałtowanych wydatków postępowania. Łącznie: 400 zł.

Na wyrok złożyłem sprzeciw, który w ciągu 7 dni od otrzymania wyroku wysłałem listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Sprzeciwu w żaden sposób nie argumentowałem - składam sprzeciw i tyle.

Wczoraj przyszło zawiadomienie o terminie posiedzenia w przedmiocie umorzenia postępowania, co tak naprawdę oznacza, że sprawa zakończy się pomyślnie. W pierwszym komentarzu zrzut krótkiej rozmowy z moim kolegą - prawnikiem.

Gdy przyjdzie mi pismo z umorzeniem, popełnię podsumowujący wpis, bo na jesień historia może znów się powtórzyć i może komuś się to przyda.

#koronawirus #maseczki #covid19 #policja
f.....e - Nieprzyjęcie mandatu za brak maseczki w sklepie - ciąg dalszy: Wpis1, Wpis2...

źródło: comment_1653057097HcGjgbMRnMkCzf9TaSMjW2.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@forfame: Ja #!$%@?, taki aparat państwowy zatrudniać, tyle papierkowej roboty bo ktoś nie założył kawałka materiału na usta i nos a i tak gówno zrobią bo umarzają xD Za dużo policjantów jest w Polsce, ich brytyjscy odpowiednicy jak tu w UK zarządzili maski w sklepach to od razu zaznaczyli że nie będą tego ścigać bo nie ma ich na tyle xD
  • Odpowiedz