Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#elektryka
Wrzucałem już kiedyś to zdjęcie, że s-ki służą do wyłączania oświetlenia na sklepie od ładnych paru lat, posmialismy się, teraz trzeba to ogarnąć.
S-ki oczywiście do wymiany ale wykombinowałem że zamiast ciągać koryta po sklepie to koło tablicy przykrece rząd natynkowych rozłączników, do każdego podejdę przewodem z nad s-ki i potem chyba na wago zepne z przewodem idącym na obwód? Bo na szynę szukać jakiegoś rozwiązania z zaciskami? Doradzcie coś?
Pobierz
źródło: comment_1653055575UjWmE2n0v8rgbVJU4ORVIn.jpg
  • 5
@pigoku o #!$%@? widze ze tu grzebało aż 6 elektrykow:
- rcd chyba shrack
- hager start wyblakły
- hager nowy biały
- schneider
- legrand
- GE czyli stary legrand

No może 5 pomijając rozdział na hager.ktoś #!$%@? straszny smród, osobiście dostaje #!$%@? jak widzę takie mieszanie producentów różnych producentów nic Ino nasrać na środku. Tak wiem że wymieniasz ale kto dopuścił do takiego gówna?

A co do whlacsnikow to za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: już tłumaczyłem poprzednio że to januszeks, teraz też się zgodzili łaskawie na modernizację ale żeby dać jak najtańsze :-)
Eski są wymieniane bo jak nimi kobiety gasiły światło to się systematycznie niszczyły, te co są to wyruchane konkretnie.
Rozłączników oczywiście za eksami tylko zastanawiałem się czy na siłę szukać czegoś do łączenia przewodów do tablicy czy dać wago. Rozdzielnica ma jeszcze dwa piętra, coś by się znalazło miejsca ale najlepiej
@Strieloka: jaki piórkowy! U siebie w garażu tak mam, i owszem, a tu chcę zarobić a nie wrzucać zdjęcia na elektrodę ;-) Najtańsze klawisze pójdą.
Zreszta już mam dość tego zlecenia bo nie dość że januszeks to idzie to przez jakieś centrum serwisowe, pierdzielenia się z tym jest od miesiąca albo i dłużej, już chcę mieć z głowy.