Wpis z mikrobloga

Pytanie do zmotoryzowanych rodziców. Szukam dla synka który ma się urodzić w październiku nosidełka i fotelika do samochodu. Im więcej się rozglądam tym głupszy jestem. Powiedzcie mi czy jest nosidełko, które będzie posiadało bazę 360 stopni pod isofix w którą będę mógł później (od np 12msc życia) wpiąć fotelik który będzie rósł z dzieckiem? Jak np. Recaro Salia 125. Czy zostaje mi osobno kupić nosidełko z bazą i potem fotelik z bazą?
#rodzice #samochody #dzieci #foteliksamochodowy
  • 20
@modnak: ja kupiłem 2 bazy. Mam wrażenie, że czas życia fotelika to i tak około 1,5r bo małe dziecko szybko rośnie a potem będzie brudne zasrane zwymiotowane i i tak będziesz chciał wymieciać.
@modnak: z tego co kojarzę tylko cybex miał takie rozwiazanie od lupiny chyba Cybex Cloud Z , ale nie wiem jak tam z pełnym obrotem. Najważniejsze w foteliku jest to by pasował do Twojego auta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modnak:
BRITAX RÖMER BABY-SAFE 3 i-SIZE (łupina) i następny na tej samej bazie Britax Römer Dualfix 3 i-Size (obrotowy)
@modnak: w kategorii 0-13 to masz chyba tylko tego cybexa na bazie którą mozesz później wykorzystac, ale za tą cenę ( baza plus dwa foteliki wychodzi cos kolo 4-4,5k) na luźno kupisz tez 0-13 z bazą i 9-18 obrotowy a może i nawet taniej wyjść i będziesz miał pewność, że drugi fotelik pasuje do kaszojada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modnak: co do obrotowego fotelika- jeśli masz możliwość wydać więcej na taką opcję to bierz :D My mieliśmy minikida który jest fajny, ale nie ma opcji obrotu. I w przypadku większego dziecka (a u nas służył do prawie 5lvl) wsadzanie do RWFa jest naprawdę niewygodne.
@modnak: Mam Cybexa (Base Z - baza) + korzystam z fotelika Cloud Z-iSize (bo pasuje też do wózka i działa jak nosidełko, do tego jest rozkładane na płasko więc można malucha tam zostawić jak zaśnie, bo ogólnie nie zaleca się przechowywania w fotelikach), później zmiana na tej samej bazie na model fotelika Sirona (tu już bez opcji nosidełka i wózkowania - ale raczej nie będą już potrzebne bo będzie starszy. Cloud