Wpis z mikrobloga

@Blitzkrung: Okej, powiedz mi po czym wnioskujesz, że mam takie założenie? Akurat źle trafiłeś bo piszę tutaj sobie wszystkie moje rozegrane dobre i złe trade'y i nie wiem do czego się #!$%@? na starcie. Llubię tu po prostu napisać, żeby jasno określić kiedy wchodzę kiedy wychodzę i mogł to sobie zweryfikować a nie 80% po fakcie pokaże 1 na 10 trade i łechtają ego, tak wszystko jest jasne. Dużo tu ludzi,
P.S pisałem tutaj również o tym jak wyczyściłem depo także proszę skończ #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jcmg: a to szanuje. Było tu duzo kozaków od day tradingu na indeksach i wszyscy poginęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jcmg: ja juz z rana pozamykalem longi na NQ i zamieniłem od razu na S, teraz troche dobrałem, aczkolwiek licze sie z wywózka, bo dzis kalendarz praktycznie pusty jesli chodzi o publikacje jakis wrażliwych danych, wiec byczki moga poszaleć, w zeszły piatek pamietam, ze byla gruba pąpa
@Blitzkrung: Nie nie, to prawda musiałem nabrać trochę pokory, bo na początku też myślałem, że to coś prostego, potem parę razy straciłem dość sporo, ale się uczę, lubię to, interesuje się tym, więc fajnie napisać o trade żeby móc się potem skonfrontować z innymi, akurat o porażkach również będę zawsze pisał, bo to one dają najwięcej.
@maniek74: Na NQ bardzo możliwe, znaczy też bym grał pod shorty, ale liczyłbym się
@DiorSauvage: dzis chyba obierają inny kierunek jednak, zostawiłem sobie czesc shorta, ale 2/3 pozycji zamknąłem na bujanku po otwarciu, szkoda bo mialem wieksza pozycje i juz bym mial zajebisty zysk
@maniek74: XDXD mialem tp na L ustawione na 12100, nie chcialo mi sie czekac i zamknalem na 12080, ucieczka spod topora
Teraz od 14k szortuje daxa, ale on cholernie niewdzieczny, poki co fajnie place ale licze na jakis mocny ruch na chociaz 300pkt