Wpis z mikrobloga

@MrHouse22: (#) Folder DATA\ART\INTRFACE powinien wystarczyć, zawiera tekstury do interfejsu, np. Pip-Boy itp. :)

EDIT: Chyba, że w polskiej wersji tekstury są wpakowane do MASTER.DAT, to wtedy trzeba by było cały MASTER.DAT rozpakowywać, żeby wyjąć tekstury :P Masz dobry upload, żeby gdzieś wysłać cały MASTER.DAT?
  • Odpowiedz
@CrossX: Nie mam żadnej wersji fallouta 1 na komputerze, po za tym to @astraldynamics prosił o te tekstury. Ktoś musiałby ściągnąć z torrentów ową polską wersję i wtedy się w to bawić. Cóż ktoś się podejmuje wyzwania? Z chęcią przygarnąłbym pełne spolszczenie do wersji gogowskiej.
  • Odpowiedz
@MrHouse22: (#) Aaa, skojarzyło mi się, że Ty masz tę polską edycję, a to @mieffer pisał, że ma.

@mieffer: Mógł byś zainstalować i wysłać gdzieś plik MASTER.DAT? Zajmuje on ~330MB :P

PS. Nie wiem, czy w jedynce były spolszczone głosy, ale jeśli tak, to mogę je też wyciągnąć :)
  • Odpowiedz
@CrossX: (#) Właściwie to nie ważne, znalazłem chyba wersję PL. Pobieram i spróbuję zrobić to spolszczenie, a potem może wyciągnę też spolszczenie do Fallouta 2 :]
  • Odpowiedz