Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: Ale nie zadajesz głupiego pytania, bo z tego co widzę wiele osób tak ma. Sam spotykałem się z fajną antynatalistką, a po roku wykrzyczała mi, że się nie spuszczałem w środku. Myślę, że chłopy też tak mogą mieć
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nie jest to na pewno głupie pytanie bo rzeczywiście pogląd na posiadanie dziecka potrafi się w ludziach z wiekiem zmienić. I muszę napisać, że nie wiem sam jak bym postąpił. Nie chcę mieć dzieci, nie chciałbym takich zobowiązań ale nie mam też kochającej partnerki dlatego po prostu nie wiem.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Szczerze nie widzę w takiej sytuacji osobiście opcji kompromisu. Jeśli ktoś się ugnie pod naciskiem partnera (czy otoczenia) w przypadku takiej decyzji, to prędzej czy później konflikt nie tylko się spotęguje, ale będzie dotyczyć żywego człowieka jakim będzie dziecko. Wtedy to będzie dramat. Jesteście dorosłymi ludźmi i jeśli za takich się uważacie to pozostaje rozmowa, jeśli "zachcianka" partnera nie przejdzie, to zostaje kwestia ustalenie kto kogo spłaca, kto zatrzymuje
  • Odpowiedz