Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 753
Krótka historia o tym jak prowadzę swoją firmę w #uk
Przyjechałem tu 4 lata temu, pracowałem w 2-3 firmach budowlanych. Jak przyjechałem to znałem moze z 3 słowa po angielsku i wiem że wypowiadałem je zle xD Dalej tak robię xD (nie miałem nigdy angielskiego w szkole)
Jakoś to było i coś tam się poduczyłem, mowie cos w tym stylu. "Ja będę wczoraj i zrobic" ale mowie, ludzie jakos rozumieją, nie zawsze, ale coś tam załatwię.
Pracuje jako ogolnobudowlaniec (dopiero zaczynam z firma i lapie co sie da), a to złożę kuchnie, a to dach, czy wykopie fundamenty lub wymuruje sciane, gniazdko zmienie czy kran.
Mam swoją wizytówkę w google i czasami dzwoni do mnie klient. I pyta się mnie,
Fuego budowlaniec? Bo ja numer w internetach znalazłem
Tak? W czym mogę pomóc?
Czy potrafisz zrobic "blahaysysjaka9udjdjskks" (#!$%@? wie o co mu chodzi xD umiera czy co)
Pewnie, i mowie ze jestem dostepny wtedy i wtedy, a najlepiej jak wyśle mi zdjęcia i opiszę dokładnie co chce na meila, lub sms, albo przyjade i popatrze jak coś dlugo gada o czymś xD
Do zobaczenia
Do zobaczenia
I tak sobie prowadzę firmę xD klyent coś chce, ja #!$%@? wiem co, ale jade i robie xD
Na miejscu mi jest łatwiej bo pokaze i się domyśle czego oczekuje xD
Zawsze staram się zostawic dobrze wykonana pracę i tym sposobem mam 5 gwiazdek w Googlach xDD
Tym sposobem nie pracuje dla Janusza już 2 miesiac, a codziennie pracuje do 17-18 dla kogoś
Moze #heheszki #budownictwo #remontujzwykopem #fuegobuduje
  • 70
@interpenetrate:

Zawsze od tym wiedziałeś, czy byłeś zaskoczony jak pierwszy raz o tym usłyszałeś?

Ciężko powiedzieć, praktycznie całe swoje dorosłe życie (14 lat) tu mieszkam i inaczej myślę. Ale nie sądzę żeby mnie kiedykolwiek szokowała odpowiedzialność za swoje usługi. Bardziej mnie szokuje "gwarancja do bramy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A samo ubezpieczenia jest popularne a nawet obowiązkowe dla każdego prowadzącego DG w budowlance we Francji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Corrny: Nie ma co się przejmować jak mówisz, ważne żeby druga strona cie zrozumiała. Czasami to denerwuje gdy już 3 razy mowie to samo zdanie, a ktoś nie rozumie. Wtedy to i ja już mam dość i myślę sobie ze jeszcze bardzo jestem #!$%@? w inglisz, a prawda taka ze anglicy czasami sami siebie nie rozumieją. Coś gadaj i #!$%@? reszte do okola
@Tino: oby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vosemite: nie miałem w szkole, więc nie znam. Coś tam z gier wiem, ale nie wiem czy double kill mi się do czegoś przyda xD
A tutaj po prostu zaczelem sobie radzić samemu. Raz mi tylko ktoś z NIN-em pomogl. A tak to google tłumacz i jechane. Nawet mialek tutaj dziewczyne nie polke gdzie po angielsku tylko gadalismy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FueGo: a to ty byłeś w Usterka - Londyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oglądając czasem ten program i patrząc na te "talenty" żałuję że zmarnowałem potencjał łatwej kasy ()