Wpis z mikrobloga

@elukubracja_depresji: Spokojnie, dostałem tylko ostrzeżenie, sam go usunalem. Miałem to w planie już kilka tygodni wcześniej, zbyt toksyczna atmosfera, na którą pozwoliłem, chaos i najgorsze jest to, że pozwoliłem tworzyć ten serwer ludziom, którzy byli wokół mnie, a ja nie wiedziałem co tam w zasadzie jest i przestało mi to sprawiać satysfakcję. W discordach siedzę już 4 miesiące dużo obserwuje, teraz robię nowy, w zasadzie zapłacę człowiekowi i mi zrobi full
Rafatus69 - @elukubracja_depresji: Spokojnie, dostałem tylko ostrzeżenie, sam go usun...

źródło: comment_1652986306VMLTx47RVOyrcAusnJxqBi.jpg

Pobierz
zbyt toksyczna atmosfera, na którą pozwoliłem, chaos i najgorsze jest to, że pozwoliłem tworzyć ten serwer ludziom, którzy byli wokół mnie


@Rafatus69: Obawiam się, że jeśli na nowym też będziesz obecny, to kompletnie nic się nie zmieni, nie zapominaj - to ty tworzysz tę toksyczną atmosferę!
Ale działaj dalej rafałku, cieszę się, że mnie nie zawiodłeś i kolejny raz zrobiłeś z gęby cholewę wracając na DC po zapewnieniach, że to koniec(
@Rafatus69: straszysz policją, sądem, prokuratorem, adwokatem - określ się chłopie o #!$%@? ci chodzi, ja sram na chodzenie po policji i sądach przez jakiegoś patusa z internetu, cisnę sobie bekę na wykopie z typa który trzepał kapucyna za 100 złotych przed tysiącami ludzi na żywo. Wiem, że to głupi przykład ale np. takiego Trynkiewicza #!$%@? to bym sam łeb mu na pniak położył i siekierą #!$%@?ł, dla mnie jak i dla
@Rafatus69: Rafał, fajnie straszysz tymi prokuratorami. Wydaje mi się, że powinieneś jeść więcej parówek, żeby się do wiadra zesrać za 50zl. Będzie to idealna opcja na miętowke i urojonego adwokata.

Pamiętaj, żeby w sądzie udowodnić, że to co tutaj piszemy, czyli twoje prostytuowanie się za mieszkanie ze straponem w dupie, długi w Polsce, a także przemoc nad niepełnosprawna i alkoholizm z narkomania i mitomania to pomówienia. Dasz se radę jak Amber
@Rafatus69: Ty się mitomanie doedukuj czym jest "nękanie".
Bo przytaczanie udokumentowanych faktów z twojego życia, że oddałeś kał w spodnie, defekowałeś do wiadra za parę złotych czy byłeś bolcowany straponem z wibracjami, to nie jest nękanie.
Jedyną osobą która może mieć jakiekolwiek problemy prawne jesteś ty. Za pomawianie Agnes o gwałt.
Gdzie sam po roku od tego urojonego gwałtu wróciłeś do swojej domniemanej oprawczyni i publicznie do kamery oświadczyłeś, że "to
@Rafatus69: nikt cie nie zmusza do posiadania konta tutaj, jak i obecnosci w internetach, sam sobie zapracowales na swoja slawe to trzeba teraz z tym zyc.Wiec skoncz pierd. ze ktos Cie stalkuje i neka, po prostu smiejemy sie z Ciebie jak mozna byc takim petem i dalej udzielac sie udzielac publicznie xD
@Rafatus69 analczyk straszysz prokuratorem, dziura w dupie. Wiesz, że prędzej na siebie bata byś ukręcił
Nic w internecie nie ginie, z tych twoich wyczynów sztuki nowoczesnej. Więc kogo ty straszysz. Widać, że nie możesz wytrzymać bez tego, że w ogóle o tobie piszą, nieważne jak, ale piszą. Idź walnij sobie drina albo więcej, to się uspokoisz. W końcu to najlepiej ci wychodzi i nie oszukuj sam siebie, że nie pijesz. Każdy wie