Wpis z mikrobloga

wieloletni przyjaciel Deppa potwierdza, ze widział obrażenia u Amber

Ciężko zliczyć, który to już świadek.
Zeznał, ze widział tez ślady zdemolowanego mieszkania. Potwierdza, ze Depp miał problem z trzeźwością. Zauważył tez, ze Depp ma cos na wardze, mozliwe, ze skaleczenie.


#johnnydepp #procesdeppa #swiat #film
  • 6
  • Odpowiedz
@podomka: Czyli Depp miał problemy z alkoholem oraz narkotykami, świetnie, wszyscy to już wiemy. Dalej czekamy na informacje oraz świadków którzy twierdzą że Depp napastował, bił i stosował przemoc wobec Amber. Plus sam świadek też bardzo wiarygodny który brał narkotyki oraz podczas przesłuchania coś palił, wow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podomka ale każdy wie że zdemolował mieszkanie, każdy wie że pił i ćpał, ale jakoś nikt nie posiada dowodu że ja uderzył :)

Nikt nie ma zdjęcia, ona sama też nie ma pomimo że nagrywała i fotografowała wszystko (nie liczę tego zdjęcia z potoshopem idiotka dała do dowodów wersje przed przerobieniem i mówi ze to inne zdjęcie xD)

Jej świadkowie sami nie wiedzą co mówią, nie ustalili wersji albo zaćpali i
  • Odpowiedz
@podomka: nawet jeżeli jej #!$%@?ł, to mi jej nie żal. Żyłem kilka lat z laską, ze zdiagnozowanym borderline. Raz doprowadziła mnie do takiego stanu psychicznego, że o mało jej nie przywaliłem. Cieszę się tylko, że mam olej w głowie i się powstrzymałem, bo bym za nią pewnie dziś siedział.
  • Odpowiedz
@podomka: Skoro naprawdę ją bił, dlaczego jej przyjaciele nie starali się namówić jej by od niego odeszła, tylko starali się pomóc naprawić ten związek? Mieszkanie za darmo było dla nich ważniejsze, niż bezpieczeństwo, a może nawet i życie przyjaciółki?
  • Odpowiedz