Wpis z mikrobloga

Oczywiście są komentarze "RAGU SIE NIE ROBI Z PIECZARKAMI PRZYPRAWAMI I MIESEM CZYSTO WIEPRZOWYM, HURR DURR" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@acidd: olaboga nazwał sos sosem do makaronu a nie ragu, ale ludzie buldupią już bo odbiega od urojonego pierwowzoru( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
nazwał sos sosem do makaron


@Theo_Y: ponad 13 lat siedzę na tym padole łez xD niby wiem kiedy mam napisać coś żeby striggerować albo nie triggerować, no ale Mireczki jak zawsze mnie zaskakują xD Ale mi tam rybka, jest przynajmniej wesoło xD
Pozdro Mirek :D
  • Odpowiedz
@acidd: albo może jeszcze powiesz, że nie gotowałeś tego przez 21.37 h tak jak pan Giovanni Paolo powiedział i zjadłeś z makaronem innym niż świeżo własnoręcznie wyrabiany makaron jajeczny z jajek z certyfikatem pochodzenia 100% Italia?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bouquet: nie chciał spróbować, moje dzieci mają inne smaki wkręcone ¯\_(ツ)_/¯ ale spoczko, przyjdzie w ich życiu czas na nowe smaki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acidd: ostatnio robilem podobny, ale z wędzonym łososiem, mega sprawa, polecam, tylko nie sól za duzo z początku;)
  • Odpowiedz
  • 0
@acidd do takiego sosu na bazie pomidorów polecam ocet balsamiczny i miód. Zaufaj mi synu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Aaa, i marchewkę wywal ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz