Wpis z mikrobloga

@xzesimir_zebski: nie do końca zadziałą, jak wrzucają węgiel to captcha co 2 minuty wyskakuje, ciasteczko ma taką ważność, czasami przedłużenie na sesję działa czasami nie, generalnie ta strona to porażka. Żeby czyste zapytania zrobić to musiałbyś zasymulować pełen zakup, a jak strona nie działa to ciężko to zrobić.
@MCMLXXX: ale w przypadku tego konkretnego zapytania captcha jest po przekierowaniu, więc tym sposobem normalnie Ci sie pojawi do wpisania.
W kolejnych krokach jest już trudniej, ale może razem zbierzemy jakieś informacje które nas nakierują.

Dzisiaj odświeżałem koszyk w kilku kartach jednocześnie i miałem taką sytuację że kilka kart zawołało o captche. Wpisałem w jednym a kolejną kartę odświeżyłem bez wpisania i zapytanie poszło dalej. To by znaczyło, ze samą captche
@cytryna-z-pestka: Ale co ma do tego /kasa i to że wywala? Wiesz jak działają zapytania HTTP? Ja od stycznia mam 3 zrealizowane zamówienia, zawsze najwięcej czasu musiałem poświęcić na rozpracowanie jak aktualnie jest zbudowany sklep.

Tracisz czas i szane na ładowanie GETów z listą produktów czy koszyka a cała zabawa polega na wysłaniu odpowiednich informacji do ich serwera ( ͡° ͜ʖ ͡°)