Wpis z mikrobloga

Siemano. Szukam ludzi którzy uczyli się w szkole Cosinus Częstochowa od lutego 2021 do czerwca 2021.
Mój brat musi przez nich zwracać grubo ponad 15k do urzędu za pobieraną rentę, ponieważ podobno nie miał frekwencji, a zajęcia były zdalne i zeby mieć frekwencję trzeba było według nich pobrać materiał, który sumiennie pobierał bo tego pilnowałem.
Dziś był na rozprawie, którą przegrał bo argumentowali to tak, że zdalne były tylko w lutym i marcu, a potem juz nie i nie miał podpisów.
Dla mnie to jest oszustwo, gdyż po pierwsze nie poinformowali nas( a zasadzie jego ale tez bym wiedział), że zajęcia online się konczą i trzeba przychodzić. Po drugie materiały do pobierania pojawiały się do końca semestru. Chyba przy zajeciach stacjonarnych na żywo juz nie wrzucali by durnych pdf i testów, bo kazdemu je mogli rozdać i przerobić na zajęciach.
Także szukam ludzi którzy, też pobierali materiały, może też są zmuszani do zwrotu renty lub zasiłku. Jak jest na sali jakis prawnik który chciałby(oczywiscie nie za darmo) pomóc niewinnym ludziom to niech też się zgłasza. Młody się załamał i nie wiem co z nim, bo mieszkam na drugim koncu polski
#czestochowa #cosinus #zus #oszustwo #depresja #afera #pytanie
  • 5
@Oczko37 ale nie rozumiem. Byly te zajecia online czy nie? Bo jak po prostu sobie pobieral jakies pliki a zajecia byly stacjonarnie to przecież nie bral w nich udziału. No chyba ze caly czas sie logowal i bral udzial w zajęciach online to go moga cmoknac