Wpis z mikrobloga

Gdzie i kiedy polować na jakieś promki na all-black ultraboosty 4.0 / 20?
Bywają na lounge, ale oczywiście zarezerwowane przez jakieś dzieci / januszy z peppera, na Vinted piękne fejury od sebiksów, na normalnym zalando albo wyprzedane, albo w normalnej cenie + kupon za newsletter. Są jakieś patenty, o których nie wiem?

#modameska #adidas #ultraboost #buty #streetwear
  • 7
@BezNazwy_: Niby tak, ale widzę, że ciągle gdzieś są taniej. Kupiłem Bondy za 410 myśląc, że to dobry deal, to za dwa dni były na Lounge za 250. Nawet all black UB22 były przez pół dnia w Sklepiebiegacza za 430 w zeszłym miesiącu. Zresztą te, o które pytam były wczoraj na Zalando za 679 - 20%.

Handlarze na Vinted mają je po 400 nówki, więc skądś je biorą, wczoraj ktoś mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Warzywo: handlarze mają je często właśnie z lounge. Zarobią 50-100zl i są zadowoleni. Jak Ci nie przeszkadza że parę złoty dopłacisz dla Janusza, to obserwuj vinted, albo olx z tydzień po dropie to zobaczysz wysyp butów na które polowałeś na lounge.
@Warzywo: zarejestruj sie na stronce adidasa, kupisz retaile 4.0 all black nowe za 540 pln z kodem zniżkowym adi-club. Ja tak kupiłem, #!$%@?ę jakieś handle z randomami w internecie, tak to masz nowe buciwo z oryginalnego źródła, zero problemów ze zwrotami i gwarancją.