Wpis z mikrobloga

@Amenotejiikara: @Pabick: mam podłączonego PC do projektora, to wygodniej na padzie w trójkę będzie się ogrywać :P. A 1 i 2 już dawno temu przeszedłem. W 3 się zatrzymałem na ostatnim bossie w podstawce, więc całe dwa dodatki mam do przejścia na świeżo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zjadacz_Cebuli: Czy ja wiem, mi sie najlepiej grało drugi raz z Nowa Gra +. Z tego względu że już masz cały rynsztunek, umiejętności jakie chcesz i sama fabuła i queściki wchodzą jak złoto, bez żadnego rozpraszania zbieractwem i pytajnikami :)
@Pesadelo: mam 1k w wieśku i w sumie z tego może 2 godz grałem nową grę+. Zawsze mnie cieszyło to zbieractwo rynsztunków i kart. Teraz akurat gram z założeniem żeby nie używać wiedźmińskich gadżetów tylko stockowe zbroje i miecze które można znaleźć albo kupić u handlarza
@zjadacz_Cebuli: To niezły masz spust z tym 1k godzin :) Mi pokazuje na steam 264h po dwóch przejściach. Z czego za pierwszym razem pewnie z 200h po wymaxowaniu podstawki i dodatków. I drugi raz już czysta fabuła z samej podstawki bez zbieractwa to sprawniej poszło.