Wpis z mikrobloga

1. Bądź adminem #darkwarez, broń się w sądzie wmawiając, że strona nie udostępniała linków bo link jak się kliknie to przechodzi do strony.
2. Zamknij forum inkasując hajs na serwery zebrany wcześniej przez ludzi.
3. Załóż klona czyli #darkw i sprzedawaj rangi i diamenty ile wlezie. Fenix wstaje z popiołów.
5. Zrób deala czy #!$%@? wie co z #rapidu, o kurde ludzie generują za frajer linki, forum szybko staje się popularne, dział generowania jest jego sercem.
6. Ło #!$%@? co tu zrobić aby zarobić, zacznij wprowadzać jakieś generowanie za diamenty czy #!$%@? wie co. Polak face.
7. Wybucha wojna na Ukrainie, ło #!$%@? co robić. Strona pada, nie wiadomo o co chodzi. Czyżby admin hostował serwery na Ukrainie, bardzo możliwe. No nic, czekamy aż postawi z backupu, odzyskamy konta i rangi.
8. Ło #!$%@?, czemu forum nie wstaje?
9. Fenix daje info, że ktoś coś #!$%@?ł, #!$%@?ł kasę i wyjechał do Meksyku, rang nie odzyskacie ale stawiamy nową stronę #darkbox
11. Hehe kto chce kupić rangę? Łapcie dział generowania.
12. Brakuje punktów 4 oraz 10.

#warez
  • 21
6. Ło #!$%@? co tu zrobić aby zarobić, zacznij wprowadzać jakieś generowanie za diamenty czy #!$%@? wie co. Polak face.

@xGreatx: generowanie za diamenty weszło pod koniec żywota DarkW, chyba nawet nie cały miesiąc to trwało. Do tego czasu wszystko było za free i generka nie miała żadnych limitów.
Dopiero Darkbox chciał hajs od początku. Najpierw VIP do dostępu do generki i "generowania bez limitów", a teraz do max. do 10
@xGreatx: Myślałem że typ się trochę ogarnie. Tam w downloadzie jest jeden wielki chaos chciałem pobrać parę seriali w komplecie no nie da się pseudo upacze wrzucają jakieś mieszanki nie skompletowane to odpuściłem to forum. Dobrze że jest jeszcze to zielone forum bo tam teraz wszyscy uploaderzy siedzą i jest w czym wybierać bez niespodzianek. Peniś łasuchu już klękasz za swoją pazerność już Cię nic nie uratuje.
@bela913: Tak było na początku teraz się tym nie interesuje i nie mam pojęcia zaglądam tam tylko na offtop poczytać głupoty. Wiem że sam chciałem tam 1 link wygenerować rapidgator bo swoje już wykorzystałem (limit dzienny) to mi typol zamknął temat z info że brak standardu czy jakoś tak :D Szkoda se tam zawracać głowę. Osobiście wrzucam/pobieram masę seriali i muszę wam przyznać że są inne wartościowe forumki na których sobie