Wpis z mikrobloga

@art212: "Sprawdzenie auta".
Za 250 zł dostałem tonę zdjęć, pomiary lakieru, jazdę testową, UPG, spaliny, ocenę podwozia, hamulce, geometria, zawieszenie itp.
  • Odpowiedz
@art212: Tak, dogadałem ze sprzedającym że przyślę kogoś do obejrzenia auta. Rzeczoznawcy podesłałem link do ogłoszenia i resztę on ogarnął - umówił termin, zrobił oględziny i od razu po zadzwonił
  • Odpowiedz
@art212: ja właśnie jestem na etapie sprawdzania auta z Autotesto i jak na ten moment nie mam zastrzeżeń. Jak poszukasz po olxach to znajdziesz taniej rzeczoznawcę, ale ja się trochę obawiałem, że będzie im brakowało standardów. BTW też pytałem o opinie nt. autotesto i większość zdecydowanie pozytywna: https://www.wykop.pl/wpis/65374303/autotesto-opinie-wiem-ze-temat-opinii-o-autotesto-/232573091/ Daj znać jak ci tam z nimi poszło.
  • Odpowiedz
@art212: co masz na myśli? Płaci się za oględziny wskazanego auta i tyle. Jak oczekujesz, że ktoś znajdzie ci auto pod konkretne wytyczne to nie ta firma. Jak coś to tak działa m.in. Autovendo, możesz sobie ich sprawdzić.
  • Odpowiedz
Autotesto. Na początku miałem wątpliwości czy to git czy nie bo przecież jam jest ekspert od wszystkiego i kto lepiej sprawdzi jak nie ja #polakpotrafi. Nieźle bym się wkopał, gdyby nie oni. I cenowo to też wychodzi spoko bo można wybrać pakiet co tam kto potrzebuje. Pare $$$ i człowiek spokojny i pewniejszy..
  • Odpowiedz