Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia

kolejni prostacy, którzy lubią być ruchani przez tv, oglądając najnudniejsze rzeczy na świecie

zajebiste stare dziady i babsztyle będą z was, mam nadzieję, że młodzi dojebią aż będzie miło
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@easysocial: jak wyżej; jest różnica między tym ze czasem dojdzie w ramach tagu do jakichś scysji, wyrażaniem niepochlebnych opinii czy wykopowym szydzeniem; a ładowaniem się na jakiś tag i wyzywaniem wszystkich od prostakow ruchanych przez tv. Zapewniam cię ze nikt nie traktuje tego programu tutaj jakoś specjalnie poważnie, a sam tag jest naprawdę bardzo fajny.
  • Odpowiedz
@DildoShwaggins:

ze nikt nie traktuje tego programu tutaj jakoś specjalnie poważnie, a sam tag jest naprawdę bardzo fajny.


Co?
No to jak twierdzisz, że jest bardzo fajny to chłopie... Jest dla Ciebie poważny.
  • Odpowiedz
@easysocial: Ale to ty dzwonisz. Wbijasz na tag jakieś mikro społeczności i zaczynasz nas wyzywać. Napisałeś jeden wpis, który olaliśmy ciepłym moczem, później drugi już z większymi wyzwiskami.

Widać, że bardzo potrzebujesz atencji, bo nawet teraz jak już przestaliśmy Ci odpisywać to oznaczyłeś nas ponownie i zacząłeś wyzywać. Z takim nastawieniem możesz spadać na tag przegryw.

Bądź milszy dla ludzi, da to lepsze efekty jeśli potrzebujesz czyjejś uwagi. Serio. Z
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: czyli sugerujesz, że To wasz tag, tak? To mnie wyrzucicie z niego... LOL

To są tagi tylko i można je uzywać jak się chce tak naprawdę. Wgl z jednej strony sugerujecie, że można wszystko robić, bronicie patologię, ale już chłopa co napisał językiem pod wykop i ten tv show to już można wyzywać.

Czego Ty bronisz, o co Ci chodzi?
Mi możesz powiedzieć, wysłucham,
  • Odpowiedz
@arinkao: mam na czarnej liście te tagi.

Ogólnie to nie wiem, ale chyba zabardzo się przywiązałaś do taga. :D To tylko tag, wgl nie wiem co mogło być takie, żeby bronić z takim totalnym brakiem logiki jak białorycerze patolstwa.
  • Odpowiedz