Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia

kolejni prostacy, którzy lubią być ruchani przez tv, oglądając najnudniejsze rzeczy na świecie

zajebiste stare dziady i babsztyle będą z was, mam nadzieję, że młodzi dojebią aż będzie miło
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@easysocial: Czytając niektóre posty na wykopie dochodzę do wniosku że dziwki powinny być dla niebieskich na NFZ a organizacje pomocowe powinny organizować frustratom szare myszki które przytulą i pogłaszczą po główce.
  • Odpowiedz
@Jaskier: no i chu Ci chodzi? Oglądanie takich tv show jest zabronione?

Chcesz powiedzieć, że czerpisz przyjemność, że patrzysz jak ludzie udają debili, bo Ty nie możesz jawnie sobie na to pozwolić jak oni w tv show?
  • Odpowiedz
są tak przewidywalne i nudne


@easysocial: Tu się nie zgodzę choć ten sezon był najnudniejszy. Ci ludzie na serio biorą ślub, zapraszają do życia i do domu kamerę, robią różne imby i muszą się z nich tłumaczyć . Podobnie jak w rolniku ale z większą dramą.
  • Odpowiedz
@arinkao: powiem Ci tak, mam nawet koleżankę co pojechałą na casting do jednego z waszych świętych programów, które nawet nie można kwestionować, ani nic pisać, bo od razu jakieś wysrywy, że obraza.
  • Odpowiedz
@arinkao: koleżnka patola, w sumie jak zobaczyłem, że ogląda te g---o to darowałem sobie, a i tak byłą tępa

ale jak to babsztyle jak się zakochają/zauroczą to później same problemy są - bo też tak trochę intymnie przyjaźniliśmy się
  • Odpowiedz
@arinkao: a takich to pełno znam, delegacje, wyjazdy do roboty za granicę

Jeden, ale to był mega k--s 2m i szeroki bardzo.
On to właśnie 2tyg u jednej był, a później u drugiej 2tyg
Obie chciały, żeby się oświadczył. xD
  • Odpowiedz