Wpis z mikrobloga

@mi_chelle: a może Jay i Eliza budują takie układy i relacje z uczestnikami że nie muszą przysłowiowo walczyć :) wg mnie mimo wszystko bardzo trudno być na uboczu i jeszcze budować relacje z pozostałymi uczestnikami w tkai sposób że nie dość jest grupa ludzi która im ufa to pozostali nic większego do nich nie mają :) ja bym spojrzał w tym kierunku - bo nie ma tak że samo się dzieje.
@agulana: z jednej strony można odnieść wrażenie, że są chronieni, ale z drugiej strony stworzyli sobie backup w postaci np. Michała i Wiki. Inni też ich lubią, głównie przez Jaya, ale to zadziwiające po tych jazdach, które odwalała Eliza. No i oni nawet niespecjalnie się udzielają w grupie. Niemniej jednak uważam, że szkoda, że nie zobaczyliśmy jak Eliza się zachowuje w sytuacji realnego zagrożenia, bo to w takich sytuacjach wychodzą prawdziwe
@mi_chelle: Dlatego wydaje mi się, że rzeczywiście mogą odpaść tuż przed końcem. Że produkcja coś wymyśli. Nie mają konkurencyjnej pary, więc może wygrana zbyt oczywista. W trójce np stanęły przeciwko sobie dwie mocne pary, była jakaś równowaga. Szkoda, że mało pokazują Laure i Grześka, bo pytanie na wyroczni może sugerować, że Grzesiek troche się wkręcił :)
@Dewasta: Zatem nie musiała walczyć o przetrwanie i nie pokazała jak się zachowuje jak musi nagle wyczarować sobie koło ratunkowe. Mam wrażenie, że dużo hejtu się wylewa na uczestników, którzy mniej lub bardziej musieli zawalczyć o przetrwanie robiąc sobie przy tym wrogów. Eliza też oczywiście była hejtowana, ale te sytuacje nie były sztucznie wykreowane przez produkcje
@mi_chelle: Oni od samego początku trzymają się razem, a to jest bardzo ważne. Nie mają problemów z wyborami, bo trzymają się siebie. Nikt do nich też nie podchodzi, bo po co. No chyba, aby do domu wracać. To dobra taktyka i jeśli ktoś z hotelu ich nie wyrzucić, to mają sporą szansę na finał. Jay jest raczej spoko, ale jego partnerka nie cieszy się dobra sławą. Może być ciekawie.
@aniagaska: myślę, że inne pary też mogły się trzymać razem gdyby nie produkcja. Sevag z Wiką, Kasper z Karoliną (przed jej odpadnięciem, bo potem mu się odwidziało), Kuba z Domi (przed odpadnięciem), Michał z Anitą. Chodzi o to po prostu, że taktyka jaya i Elizy jest spoko, ale inni nawet nie mieli szansy też tak tego rozegrać, bo odpadali w wyniku mieszania produkcji. Kolejna taka para to Laura i Grzegorz, żadnych