Wpis z mikrobloga

Od zawsze w grach wkurzają mnie pojazdy i snajperzy,
wkurza mnie jakby ich bezsensowna mechanika.
Dlaczego snajper ściąga wszystko na strzała? Ma większy zasięg, jest ukryty i jeszcze wszystko bierze na jeden strzał zamiast na 2 lub 3.
Dalej samoloty, dlaczego one sobie latają i chwile poczekają b---y się respną i można je w nieskończoność zrzucać dopóki cię nie zestrzelą? Dlaczego nie ma mechaniki że trzeba wrócić do bazy, chociażby żeby polatać chwilę nad terenem bazy żeby uzyskać nowe b---y?
Czołgi podobnie, mogą strzelać w nieskończoność, dlaczego? Dlaczego nie ma mechaniki że ktoś musi tam uzupełniać amunicję albo czołg musiałby wrócić do bazy? A tak napierdzielają gdzie się da bo 3 sekundy przeładowania i kolejny nieskończony pocisk jest gotowy do wystrzelenia. Technicy często w grze nie mają po prostu co robić a mogliby donosić pociski do czołgu.

Dlaczego paczki z amunicją czy apteczki działają na każdego dookoła w nieskończoność? Czemu nie mają ani limitu pakietów ani nie ma limitu na takie zestawy? Można stawiać apteczki bez końca choć nie pojawiają się nowe a zastępuje poprzednią ale tak samo z zestawami amunicji a przecież mogłoby coś takiego być. Zazwyczaj i tak nie żyjecie tak długo żeby to wykorzystać do końca a na granaty i amunicję którą mamy przy sobie limity jednak mogą być.

Te mechaniki upłynniają rozgrywkę ale też przyczyniają się do dominacji jakiejś strony z lepszymi graczami albo pomniejszymi hackerami.

#battlefield #przemyslenia
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SargonofAkkad: Jeśli trafisz headshota to oczywiście że zabijesz z każdej na jeden strzał xD
Tyle ile gram w BF1 czy BFV to ani razu nie miałem w----a na snajpera bo zawsze albo ktoś go dojeżdżał albo ja go w rewanżu dojeżdżałem.
Medyk to nie snajper. Jest podział na klasy więc naturalne że medyk nie może być dobry na każdym dystansie i w dodatku się jeszcze leczyć. Po to są klasy.
  • Odpowiedz
@RandomNetUser: z perspektywy strzelającego nie widać czy przeciwnicy są w pełni zdrowi czy widać? Ja w każdym razem tego nie wiem, ale jak widzę akcje strzał po strzale i każdy na strzał to myślę że raczej kilka osób dopiero co nie wyszła spod bombardowania. Choć masz rację że wszystkiego nie widać.
  • Odpowiedz