Wpis z mikrobloga

Jak wygląda 3,5mb książek ze świata Warhammera? Ano tak. Przy czym nie ma tutaj książek do bitewniaków i 1 i 2 edycji WFRP. Nie mam siły ich szukać. Dołożą jeszcze jakieś 0,5mb. Przy okazji odkryłem, że mam pewne „niedobory” w książkach dostępnych i brakuje mi kilkunastu starych pozycji. O ile te pierwsze po prostu kupię w najbliższych dniach, to z tymi drugimi może być mały problem.

@LubelskiKonsument chciałeś zdjęcie kolekcji :)

#warhammer #warhammer40k #ksiazki
koziolek666 - Jak wygląda 3,5mb książek ze świata Warhammera? Ano tak. Przy czym nie ...

źródło: comment_1652808518JM6hVsfPFSICjMrCvF68f7.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@koziolek666: Hej, hej, HEJ. Ty zapominasz ile by zajmował w megabajtach taki zapach książki.

Nie zdziwiłbym się, że próba zapisania tego, by później odtworzyć to przy użyciu jakiejś wyszukanej technologii, by rozwaliła niejeden komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT. OI, ale nie widzę "BRUTAL KUNNIN" w tym zbiorze, więc 2/5 - NOT ENUFF DAKKA

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koziolek666: No no, widzę Eisenhorna... Od wieków na to poluję, podobnie na brakujące tomy Gaunta.
Hej Copernicus Corporation, może ktoś to przeczyta - ruszcie plugawe heretyckie tyłki i zróbcie dodruk lub nowe wydanie!
  • Odpowiedz
@koziolek666: Nieźle, ja z papierowych książek mam tylko to co wyszło z Herezji Horusa od Fabryki Słów i Helsreach, resztę kolekcji tylko jako ebooki (przez brak miejsca). Może teraz zacznę kupować coś, skoro od niedawna miejsce już mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW ostatnio zdziwiła mnie cena, jaką ludzie żądają na Allegro/Olx za niektóre tomy Herezji od Fabryki Słów, cieawy jestem z czego to wynika - tak
  • Odpowiedz
Jak wygląda 3,5mb książek


@koziolek666: To co w tych ksiązkach jest - puste strony? Biblia ma ok. 3,5 miliona znaków - zajmuje więc ponad 3,5 mb w formacie txt. Przeciętna książka ~300 stronnicowa to ok. 300 tysięcy znaków = 300 kilobajtów.
  • Odpowiedz