Wpis z mikrobloga

Co można kupić psu do gryzienia, i bezpiecznego zjedzenia żeby go zająć na dłuższy czas?

Penisy wołowe super, taki ~15cm to mniej więcej 30minut zabawy, ale dosyć drogo wychodzą.
Suszona skóra wołowa, kupiłem ostatnio na próbę 1 sztukę ~50cm z Maced, no i tu już zajęcie na 1-2h zależności od zaparcia psa, świetna sprawa.
Żwacze wołowe to jakieś 5-10minut.
Kości odpadają.

Mieliśmy zajęcia z behawiorystką, i wyszło że pies musi dużo więcej rzuć, gryźć, memłać, lizać, tak przynajmniej 1h dziennie ( ͡ ͜ʖ ͡) Kong, mata, szukanie smakołyków w trawie wszystko jest, tylko to gryzienie, bo zwykłe gumowe gryzaki średnio go interesują, chyba że się z nim nimi bawimy....Myślałem żeby kupić mu korzeń wrzośca, albo jakiś patyk z drzewa oliwnego, ale nie wiem czy jest sens skoro te sztuczne gryzaki go średnio interesują.

Tu pan pies, dla zilustrowania.
#psy #pies
Ciastek993 - Co można kupić psu do gryzienia, i bezpiecznego zjedzenia żeby go zająć ...

źródło: comment_1652805818gcYV0kw15IiHaLo0EwOTMf.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Opcji jest naprawdę wiele, ale to zależy od twojego psa. Po pierwsze kong i dajesz do środka mięso, twarożek, masło orzechowe czy co tam sobie chcesz. Ja kupuje gryzaki naturalne na Allegro, bo w zoologicznych ceny są z kosmosu. Polecam allegrowicza Hubun, ceny są w miarę okej. Najdłużej u nas wytrzymują słynne rolki z łososia (tez Allegro), ale to niestety już 40 zł za 3 rolki, kupujemy na jakieś dłuższe wyjazdy
  • Odpowiedz