Wpis z mikrobloga

@9Kowalski9 nie wiem w jakim świecie żyjesz, albo czy w ogóle gdziekolwiek pracujesz. Obecnie mamy czasy, w których ludzie mają po prostu gdzieś jak ktoś wygląda (chyba że stare baby lub wykopki), np. Mój szef sam posiada tatuaże i to widoczne. Chociaż są zawody, w których po prostu nie wypada mieć tatuażu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NadmiarNiedoboru:
_akurat tatuaże to domena patologii i klasy średnio-średniej
w moim otoczeniu nikt nie ma tatuaży
_

Ciekawa jestem gdzie w takim razie pracujesz w januszexie w polsce powiatowej jak już lecimy stereotypami?
Pracuje w szpitalu i sporo kadry z przedziału 20 - 40 lat ma jakiś tatuaż, zarówno wśród lekarzy jak i pielęgniarek, a raczej lekarze to tak średnio klasa średnia
@dzinio Szef to może być albo prezes banku, albo właściciel jakiegoś małego januszexu tak więc tak, jeśli chodzi o pracę w jakimś porządnym korpo to z widocznym tatuażem masz na start utrudnienia i się w sumie nie dziwię, bo sam jako klient miałbym obiekcje przed powierzeniem mojego hajsu komuś kto zrobił sobie z rąk brudnopis. I w sumie masz bardzo naiwne podejście, jeśli według ciebie mamy obecnie czasy, w których każdy ma