Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@wolfKida: naprawdę są "faceci" którzy w to wierzą czy to tylko takie memowe pitolenie, jak np że każdy gracz nie rucha? Poważnie pytam bo chyba już nie nadążam za światem xD
  • Odpowiedz
@Phyrexia: z jednej strony masz racje , z drugiej to tak jakby powiedzieć "nie powinno się poruszać w opinii publicznej tematów ogólnie uznawanych za szkodliwe (jak np. papierosy, narkotyki, otyłość) bo każdy może robić co chce
  • Odpowiedz
Żyjemy w społeczeństwie


@Szczupix37: Z jakiegoś powodu ludzie hejtują pary które na związek patrzą inaczej niż przyjęło. Jest w tym wiele hipokryzji, bo np. ślub dwojga ludzi którzy poznali się na imprezie i dziewczyna zaszła tej nocy w ciążę jest uznawany za moralny i przyjęcie "odpowiedzialności" mimo iż dwoje nie znających się ludzi bierze ślub "z rozsądku." Z drugiej strony za niemoralne uznaje się brak wyłączności i zgodę na np.
  • Odpowiedz
Z drugiej strony co komu do tego jak ludzie żyją i co uważają za stosowne a co nie?


@Phyrexia: Gdybyśmy rozmawiali o konkretnych osobach i je obgadywali za ich decyzje, to mógłby być problem. Ogólna krytyczna (lub nie) ocena różnych postaw i dyskusja nad tym do czego prowadzą wydaje się raczej koszerna.
  • Odpowiedz
tematów ogólnie uznawanych za szkodliwe


@zwyklyczlek: Co jest szkodliwego w poliamorii i dla kogo? Uważasz, że lepiej jest trwać w nieudanym związku w którym czegoś brakuje niż uczynić go udanym poprzez wypełnienie tych braków za obopólną zgodą?
  • Odpowiedz
Ogólna krytyczna (lub nie) ocena różnych postaw i dyskusja nad tym do czego prowadzą


@Howard_Roark: A do czego prowadzą? Jeśli para była nieszczęśliwa a teraz jest bo związek został uzupełniony o coś czego w nim brakowało, czy jest to Twoim zdaniem coś negatywnego?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: czekaj czekaj - ja odniosłem się do mema i Twojej wypowiedzi:

Z drugiej strony co komu do tego jak ludzie żyją i co uważają za stosowne a co nie?


Ja tam nic nie pisałem o szkodliwości poliamorii (właśnie wygooglowałem co to) oraz o tym co zrobić gdy związek jest nie udany XD

Nie odnosisz się do sensu mojej wypowiedzi a dodajesz do niej 3 nowe XD
  • Odpowiedz
Jednocześnie porównałeś ją do rzeczy szkodliwych, cytuję:


@Phyrexia: Nie porównał tylko wskazał, że zgodnie z logiką "co komu do tego" - każdy może robić co chce i nie ma o czym dyskutować, a problem z nią najjaskrawiej widać na negatywnych przykładach.
  • Odpowiedz