Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/65610089/jak-ktos-nie-wyglada-10-10-i-sobie-nie-ogarnie-sta/#comment-232484099

warto sobie przypomnieć, że to też istoty takie jak Wy

otóż nie. kiedyś tak myślałem ale rzeczywistość mnie z błędu wyprowadziła. wiele razy w prawdziwym życiu widziałem faceta który zachowywał się w mega wc00rviający dla mnie sposób a dziewczyna się śliniła mimo że ja na jej miejscu dałbym w mordę. do tego dochodzi pierdylion relacji facetów z całego świata w internecie- od zdezorientowanych facetów opisujących swoje przeżycia do zawodowych podrywaczy okręcających sobie dziewczyny wokół palca będąc totalnymi chamami, będąc napastliwi, wciskając odpowiednie guziki będąc oczywiście w odpowiednim przedziale wyglądowym. kobiety nie są takie jak my. nie zachowują się jak my. mają inne priorytety, inne rzeczy im się podobają. czas skończyć z tą chorą narracją że

hehe no loszki to takie same jak my mordo po prostu postaw się na jej miejscu bro

bzdura, bujda, bajki. gdyby były jak my to by sobie po prostu znalazły szarego myszka z zakolami do tulenia i byłyby szczęśliwe a nie chciały być dominowane przez wielkiego tyrona 11/10 z 20cm między nogami
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_16527702755FPMHF6lWZW9Oz0je3bqKY.jpg
  • 1