Wpis z mikrobloga

Pragnę tylko przypomnieć, że wbrew opinii wykopków, jakoby to pis wygrał głosami patoli i biorców socjali to w rzeczywistości pis wygrał w każdej grupie wiekowej

Po drugie pragnę również przypomnieć, że wystarczy odpalić jakiś gorący temat np. geje albo ludzie z innym pigmentem skóry żeby wykopki znowu masowo brandzlowały się do pisu

Ciarki zażenowania mnie biorą jak w czasie kryzysu na granicy Kaczyński był tutaj porównywany do Sobieskiego jako obrońcy chrześcijaństwa przed islamem

Warto również przypomnieć, że w tym czasie nagle TVP stał się bardzo obiektywnyn i wyważonym i profesjonalnym medium

Chciałbym również dodać, że wystarczyło żeby minister miał podkrążone oczy, żeby uwierzyć że ma kompetencje do zarządzania niedofinansowaną służbą ochrony zdrowia w trakcie pandemii

W związku z niekorzystnymi ostatnio wynikami pisu przewiduję, że tuż przed wyborami pis odpali jakiś gorący temat, a wykopki znowu to łykną. I jeszcze wielu będzie dumnych że zagłosowało na pis który jako jedyny broni katolickich wartości przed gejami a potem kolejne 4 lata z płaczem, bo dlaczego jest tak jak jest... :(

... to pewnie wina głosującej na pis patoli i biorców socjali

#neuropa #takaprawda #przemyslenia #bekazpisu #polityka
Pobierz W.....0 - Pragnę tylko przypomnieć, że wbrew opinii wykopków, jakoby to pis wygrał gł...
źródło: comment_1652767384XVsQvvDRvKnVdeFvmywWG1.jpg
  • 61
@Walther00 mówisz "patola i socjal", a jako argument wrzucasz wiek...
Poza tym to jak sam napisałeś "głosami" - w wyborach trzeba głosować, a PiS wyjątkowo zagonił patole i socjali do urn. Nie jest tak, że mają poparcie 26 procent dwudziestolatków, tylko mają poparcie 26 procent dwudziestolatków KTORZY ZAGLOSOWALI.

Winna jest niska frekwencja i brak nadziei na zmianę w społeczeństwie. Opozycja nie ma nic do zaoferowania, a PiS ma kiełbasę na patolę i
jakoby to pis wygrał głosami patoli i biorców socjali to w rzeczywistości pis wygrał w każdej grupie wiekowej


@Walther00: a patola to jakaś osobna grupa wiekowa, że porównujesz ich z grupami wiekowymi?

Kilka cytatów z artykułu na Interii analizujących wyniki exit polls 2019:

PiS wygrywa m.in. wśród rolników, KO - wśród dyrektorów i właścicieli firm

Z sondażu Ipsos wynika, że wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości przeważały osoby z wykształceniem średnim (40,2
. to pewnie wina głosującej na pis patoli i biorców socjali


@Walther00: Po co mam iść na wybory? Na kogo mam zagłosować? Kiedyś, gdy byłem młodszy, to śmiałem się z takiego podejścia, ale dziś jestem tak bardzo rozczarowany tym wszystkim, że nie mam pojęcia na kogo bym głosował.

Najprędzej na PFP bym się zgodził, no ale jest jak jest.