Wpis z mikrobloga

@styxu: masz prime kupiony? nie wiem czy płacic te 60zł, a fajnie by bbyło wylosować jakieś skiny do kałacha. I pytanie, czy za granie w zwykłe tryby, wyscig zbrojeń można dostać nagrodę jeśli jestem często np 1 albo 2, ale często w pierwszej piątce? czy musze grać rankingówki dla skinów? no i pewnie z prime bede grać z lepszymi graczami a nie brajankami 8 lat...
@pamperap: Skrzynki otwierasz kluczem za 11,50. Skiny, które dropia za mecz są z danych kolekcji (inne niż te w skrzynkach). Więc otwierając skrzynkę kluczem trafisz na 99% gówniany skin za 1-2zł, a dropiąc za mecz dostaniesz jakieś graffiti za 4 grosze albo skin do strzelby za 20 groszy. Na przykład za mecz dropnie ci glock grzechotnik, a ze skrzynki nie wiem autosnajpe grotto.
@pamperap: Nie da się, ewentualnie droższe skrzynki, ale wtedy możesz więcej stracić. Podczas operacji można wyjść na + albo inwestując w naklejki czy kapsuły, ale to trzeba czekać.
@Kafarov: nie chce zarobić, tylko fajne rzeczy dostać. Ale jak i tak będzie trzbea płacić 11 ziko to ja dziękuję. Raz dostałam po meczu taki komunikat, że czeka na mnie jakiś skin, tylko musze kupić premium. To prawda? Czy za takie nagrody pomeczowe też trzeba płaicć
@pamperap: Nie trzeba za nic płacić, drop z gry to w 90% przypadków skin lub graffiti za 3 grosze. Możesz przyfarcić i dostać nową skrzynkę za kilka złotych. Jedyne za co możesz zapłacić to za operację, na której tak czy siak się zarabia.