Wpis z mikrobloga

tak golddigerko doradzaj nam jak poderwać loszkę. one kochają betabankomaty. ten ulany warchlak na pewno poderwie super dziewczynę wyrzygując się z hajsu. to wcale nie jest tak że jak facet jest przystojny to może być i gołodupcem a i tak przebiera w dziewczynach. nie, nie, wykładaj szekle na stół, chady nie istnieją, atrakcyjność fizyczna jest nie ważna, kobieta ma wodospad między nogami jak pokażesz hajs a nie kwadratową szczękę i wielopak na brzuchu xDDDDDDDDDDDDDDDDD
#przegryw
  • 9
IMO chłop jest całkiem ok Nie jest nie wiadomo jak przystojny, ale nadrabia w #!$%@? pewnością siebie


@szymon465: jestem na 99.9999999% pewien że dla dziewczyn jest niewidzialny. ja jestem od niego parę punktów wyżej na skali wyglądu (nawet teraz kiedy mam nadwagę której się pozbędę do końca roku) a jak z ludźmi gadam wychodzę na pewnego siebie a nawet za rękę nie trzymałem ani nie próbuję podrywać xD
@77023: w tym roku to nie wiem. na oficjalnej stronie rok produkcji to 2k21. ja patrzę tylko na te krótkie materiały na tubie bo nie wiem gdzie obejrzeć całość bez płacenia. miałem w zakładkach strony z tego typu darmowymi programami polskimi ale przy robieniu porządków wywaliłem z zakładek, w historii nie mam a nazwy nie pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ja jestem od niego parę punktów wyżej na skali wyglądu (nawet teraz kiedy mam nadwagę której się pozbędę do końca roku) a jak z ludźmi gadam wychodzę na pewnego siebie a nawet za rękę nie trzymałem ani nie próbuję podrywać xD


@Smiecharz: Gość ma dla mnie 4,5/10. Ty kilka pkt wyżej to 7/10.

7/10 przy dobrej pewności siebie (dynaminie) i stabilnej sytuacji materialnej (fura, wynajem mieszkania, możliwość wyjść na miasto puby/restauracje)
Gość ma dla mnie 4,5/10. Ty kilka pkt wyżej to 7/10.


@cebularz_szkorbutnikowy: on dla mnie to jakieś 2/10. ja jestem 4.5 max 5 bo trafiłem z genami i tłuszcz mimo że jest go za dużo to i tak rozkłada się dobrze na moim dość jebitnym frejmie przez co nie wyglądam jak grubas tylko jak silny ulaniec który może dotykiem zabić xD
on dla mnie to jakieś 2/10


@Smiecharz: to masz już kompletnie spaczoną psychikę. To może być ktoś przykładowo 2/10 a nie normalny facet jak na filmie. Kompletnie nie potrafisz operować w skali. Ten z filmu jakby trochę zrzucił tłuszczu i miał lepszy outfit na ma perspektywy żeby być 6/10 i przy dobrych skillach społecznych i ogarniętych finansach mógłby bez problemu celować w ładne dziewczyny.
źródło: comment_1652715565EJoEoYhXpjrQ2eMsb3oECu.jpg