Wpis z mikrobloga

@DoudouPetit: Też właśnie wlazłem na jego profil i mnie to bawi, zainteresowanie fame mma, nie brzmi jak ktoś poważny. W innym poście znowu jest za to święcie przekonany, że OP opisujący przykrą sytuację kłamie, bo przecież on nie spotkał takich sytuacji xD.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Z takim nie warto nawet wchodzić w polemikę, najlepiej dodać na czarną od razu. To jeden z tych z którym nigdy nie wygrasz, to jak gra z gołębiem w szachy, nawet jeżeli będziesz mu cytować badania naukowe, przedstawisz listę chorób, przypadków niepowodzeń terapii, on uzna że nie masz racji używając argumentu ostatecznego: "jesteś przegryw, więc nie możesz mieć racji, bo masz skrzywione spojrzenie na świat".

Jak myślę o Efekcie Dunninga-Krugera
  • Odpowiedz
@kamil150794: Ale to oczywiste, że nie pomoże. To znaczy też nie do końca. Przy depresji często gęsto ludzie przestają dbać o siebie. Terapia i leki pomaga leczyć depresje. Można bardziej zadbać o siebie wtedy. Ale to oczywiste, że od terapii się nie urośnie.
Jednak są takie dziewczyny którym nie zależy tak bardzo na wzroście. Tak są. Np. ja. Jestem niska 154cm i każdy chłopak jest ode mnie wyższy. Ale wykopki uważają
  • Odpowiedz