Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tibor: Nie żebym się zgadzał z Konfederacja ale z jakiego paragrafu niby miałby ten człowiek być sądzony? Bo jakbyśmy mieli w tym kraju sądzić za bycie debilem to by pierdli brakło, a jedyne co mi tu przychodzi do głowy to porównanie Rosji z Z na niej narysowanym do symboli nazistowskich ale to turbo naciągane.
Nie żebym się zgadzał z Konfederacja ale z jakiego paragrafu niby miałby ten człowiek być sądzony? Bo jakbyśmy mieli w tym kraju sądzić za bycie debilem to by pierdli brakło, a jedyne co mi tu przychodzi do głowy to porównanie Rosji z Z na niej narysowanym do symboli nazistowskich ale to turbo naciągane.


@Pietal: Nie chce mi się szukać ale wpadła w życie ustawa o karze za popieranie obecnie agresji rosji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: no jeżeli taka ustawa funkcjonuje to jasne jak najbardziej, nie byłem świadomy jej istnienia stąd też moje zdziwienie pod co to niby można podciągnąć
no jeżeli taka ustawa funkcjonuje to jasne jak najbardziej, nie byłem świadomy jej istnienia stąd też moje zdziwienie pod co to niby można podciągnąć


@Pietal: A ok. Przez chwilę myślałem, ze może specjalnie to wypierasz xD

Tu więcej info znalazłem:
https://legalis.pl/ustawa-antyputinowska-juz-dziala/

Osobny przepis zakazuje „stosowania, używania lub propagowania symboli lub nazw wspierających agresję Federacji Rosyjskiej na Ukrainę”. W ustawie nie sprecyzowano, jakie symbole i jaki sposób propagowania są zakazane. Przewidziano jednak