Wpis z mikrobloga

Właśnie na Live kolejny raz ,,awanturka'' między JJ i Żmijką która odstawiła scenę zazdrości ,
i pada taki tekst,
JJ mamy zajebisty s--s,miłe chwile,bywa dobrze z nami a ty wszystko niszczysz,,itp
no i co ? cała prawda wyszła,a Żmijka idzie w zaparte pierdzieląc na 100-ce że do niczego nie doszło,
młodziudka a jaka kłamczucha,patrząc w oko kamery łży jak mitomanka
#hotelparadise
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amikamamy: Oni po prostu chcą to ukryć przed widzami, a w nerwach powiedzą między sobą za dużo, zapominając o kamerach .. Dla mnie mimo wszystko to lepsze niż bieganie i pokazywanie wszystkim gdzie to zrobili, jak to zrobiła Oliwia.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: nie umiem używać tego streamable a też przed chwilą słyszałam jak Jay do Elizy w łóżku mówił, że ma dość tej amplitudy wzlotów i upadków, że mają s--s, dopamine a ona psuje ostatnie kilka dni.. :d
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Sherlocku to ta sama awanturka co z odcinka - lajwy są z opóźnieniem (zobacz jak są ubrani i co się dzieje w hotelu) - a w wypowiedzi Jay nawiązywał do swojej byłej:)
  • Odpowiedz
@Amikamamy: No przecież wiadomo, że ona kłamie do wszystkich, że nic nie było bo skoro łaziła i nadawała jak katarynka, że to co Zdzirowie zrobili to fuj i be i rzyg no to przecież nie wygada wszystkim, że ona dostała prezent na 20 urodziny taki jak odwiedziny sikawki Jaya w swoich zakamarkach. Pisałam to już dawno. Nie czytacie mnie w ogóle xD
Ona cały czas kłamie i też jest mitomanką
  • Odpowiedz
@kipman1: Jestem pełna podziwu jak próbujesz manipulować, Żmija cię opłaca? Każdy fakt próbujesz przekręcić na jej korzyść ale kompletnie nie robisz tego w logiczny sposób tylko masz ludzi chyba za idiotów xD
  • Odpowiedz
@Opportunist: widziałem lajwa - ja nie mówię czy uprawiali s--s w programie czy nie - to ich sprawa bo są w relacji, ale przytoczona sytuacja jest jednoznaczna - to Amikamamy przekręciła to co widziała. Lajw jest nowy i będzie w pętli jeszcze sporo dni - wystarczy zobaczyć.
  • Odpowiedz
@Opportunist: w relacji Jay-Eliza nie ma osób trzecich - to chyba wyjaśnia wszystko - nikt nie podbija ani do Elizy ani do Jaya bo ich relacja w programie jest nie do ruszenia. Nie ma tutaj kontrowersji powiązanej z innymi uczestnikami.
Oliwka z seksu ze Zdzirem zrobiła publiczną sprawę, a bazujac na ostatnim odcinku z playera można wywnioskować że daje d--y aby zostać w programie. Jaka normalna dziewczyna po tylu jazdach
  • Odpowiedz
@kipman1: Nikt nie podbija do Jaya bo Elizka by rozszarpała każdego kto by to zrobił xD Są za to inne kontrowersje i to niższych lotów niż to, że ktoś się do kogoś pomylił i wrócił do pierwszej pary.
Aha a taka myśl, że zwyczajnie go lubi i jej się podoba nie przechodzi ci przez myśl? W ogóle po co ja dyskutuje z człowiekiem jak ty, który uważa s--s za handlowanie
  • Odpowiedz
@kipman1: "oddała się" "dała d--y"? Co to w ogóle za stwierdzenia? A może po prostu podoba się jej Zdzir, miała ochotę to się z nim przespała? Eliza i Jay uprawiają s--s ale Oliwia daje d--y, powiem szczerze że Twój szacunek do innych ludzi jest bardzo wybiórczy i zapewne ma związek z tym kto robi przelew bo nie wierzę że bezinteresownie wypisujesz te farmazony o Elizie i po chamski atakujesz wszystkich
  • Odpowiedz
@Opportunist: Nie zapominajmy,że to jest gra. To,że nie chwali sie na prawo i lewo,że uprawiali s--s, dla mnie na plus. A to ,że kłamie i mówi ,że nie,to tylko gra,zresztą co kogo to interesuje co oni robią, to ich prywatna sprawa. Jak by tam myśleli głową,to dawno żądali by pytanie na Pandorze,czy było między nimi zbliżenie. Wtedy mieli by kolejny przykład ,że Eliza kłamie. Dla mnie takie chwalenie sie jak
  • Odpowiedz
@Opportunist: Sami zrobili, a raczej twoja Oliwka zrobiła z niej sprawę publiczną rozgadując wszystkim i jeszcze pokazując gdzie to zrobili. Dla mnie to była żenada. Oczywiście są kamery i my widzimy co nam produkcja chce pokazać. Natomiast to czy sami uczestnicy chcieli się podzielić tym faktem z innymi mieszkańcami hotelu, to już ich sprawa.
  • Odpowiedz
@Opportunist: @Lolek1011 - nie wiem w jakim środowisku żyjecie i jakie jest wasze otoczenie, ale kobiety jakie ja znam zdecydowanie sypiają z facetami, z którymi ich coś łączy, a nawet jeśli mowa o chemii i pociągu to muszą być też spełnione określone rzeczy jak poczucie bezpieczeństwa, zaufanie itd. Oliwka nie ma tego u Zdzira zatem uważam że oddała mu się aby zaklepać jego wybór w programie. Możecie uważać inaczej,
  • Odpowiedz