Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z tym wirusem Virus.win32.hidrag.a? Znalazłem poradnik, zamierzam wykonać skan z zewnątrz kasperskim, a czy muszę wczesniej wykonać kopię systemu/rejestru? No i jak jest z aktualizacją bazy wirusów, niby jest coś takiego:

Kaspersky Rescue Disk umożliwia dostęp do sieci. Jeżeli Kaspersky posiada sterowniki do karty sieciowej, której używamy, możemy z powodzeniem nawiązać połączenie z siecią. Podobnie jak w Windows, sieć symbolizuje znaczek dwóch komputerów, który znajduje się w prawym dolnym rogu. Jeżeli klikniemy na niego prawym przyciskiem myszy i wybierzemy Edit Connections, uzyskamy dostęp do okna Network Connections, z poziomu którego można na przykład skonfigurować nowe połączenie. U mnie połączenie sieciowe po kablu zostało automatycznie skonfigurowane, gdyż w sieci działa usługa DHCP.


Ale jeśli nie posiada sterowników do mojej karty sieciowej, a w dodatku ja łączę się przez modem usb?

#informatyka #wirusy #win32 #jeefo #hidrag

edit chodziło mi o ten poradnik: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/416123-analiza-i-usuwanie-infekcji-z-zewn%C4%85trz/
  • Odpowiedz