Wpis z mikrobloga

#gry #wehikul #ogloszenieparafialne

Zapraszam do grania - WEHIKUŁ CZASU

Cierpimy nieco na brak świeżej krwi więc trochę przyspamuję:

Wehikuł Czasu - forum RPG dla ludzi z wyobraźnią i zacięciem pisarskim. Akcja dzieje się pod koniec XIX wieku w Londynie.

- wszelkie faq jak pisać i na czym to polega

- jak się zarejestrować i jak stworzyć własną postać, regulamin

Szukamy każdego kto chce poczuć się jak w dziewiętnastowiecznym Londynie. Chcesz przeżyć romans jak w powieściach Jane Austen? A może rozwikłać jakąś kryminalną sprawę niczym Sherlock Holmes? A może prowadzisz ciemne interesy i pociąga cię półświatek?

Szukamy nowych ludzi, którzy zapełnią ulice naszego Londynu:) http://wehikulczasu.mojeforum.net/index.php

Gdyby ktoś chciał ale potrzebował pomocy to można się zgłosić do mnie, chociaż na stronie są wszelkie info i kontakt do administratorów.

Zabawa jest przednia! Sama grałam tam swego czasu kilkoma postaciami:)

#piszzwykopem - prawie z wykopem, ale może to przywoła więcej chętnych
  • 28
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Jeśli chodzi o zacięcie pisarskie, to posiadam, zazwyczaj po kilku procentach. Wiedzy o XIX-wiecznym Londynie, nie posiadam w ogóle, niestety :/ Chętnie jednak przyjrzę się sprawie, skoro poleca to jedna z moich ulubionych wykopowiczek . Z tego co wiem, to Anglia w tych czasach byłą strasznie mroczna, Kuba Rozpruwacz i te sprawy. Na pewno nie wpłynie to na poprawę poczucia humoru, ale co tam, zaryzykuję.
  • Odpowiedz
@choleryk: Jest mroczna i u nas. Ale gramy raczej fikcyjnymi postaciami. Londyn z Wehikułu doczekał się swego Kuby - pewnego rzezimieszka, który uwielbiał zabijać - którego zresztą ja grałam póki w końcu łowczyni nagród go nie zabiła:)

Też nie znam się na XIX-wiecznym Londynie, ale jakoś daję radę:)
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: wie co mówi :D Wejść w klimat realiów pomogą wam inni gracze i ja czyli Cioteczka-założycielka. Tak naprawdę jedyne, czego trzeba... trochę weny.

Zajrzyjcie, zapytajcie. ShoutBox dostępny jest dla gości :)
  • Odpowiedz
@ciociahawa: Nie wiem, może Gmaila wasz system nie łyka, wpisać inną pocztę? W nazwisku też mam proste znaki, hasło z 5 normalnymi, trema cyframi, no głupi jestem, dlaczego nie wskakuje
  • Odpowiedz