Wpis z mikrobloga

I fajny obrazek, śmieszny. Podoba mi się. Uśmiałem się. Ale tu chodzi o błędne poczucie jakichś wyższych idei pomagania na wyższych szczeblach. Od wiek wieków włączało się to Polakom i teraz też się części włącza - bezinteresowność. Owszem, prywatnie można pomagać bezinteresownie, ale na szczeblu krajowym nie ma czegoś takiego jak bezinteresowność, są interesy.


@prze_GRYF: O czym tak właściwie mówisz? Jaką nadzwyczajną bezinteresowność Polacy wykazywali od wieków?
A mowa o
  • Odpowiedz
Bezinteresownie pomagać to może milioner pijaczkowi pod Biedrą, a nie państwo państwu

@Dodwizo:
Przeciez pomagają głównie ludzie, po drugie, Ukraina walką tez nam pomaga.
Po trzecie i tak uważam, ze p--------z, bo wg mnie państwa mogą także pomagac bezinteresownie. Jeśli dla ciebie to za dużo, to się teraz zesraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@text: No tak, państwo pomaga wysyłając sprzęt wojskowy, który wykorzystują na ruskich. I świetnie. Taka wymiana jest dobra. Natomiast pomoc bezinteresowna na poziomie państwa to objaw słbych władz oderwanych od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@text: XDDDD
Czyli przynałeś mi rację, że nie ma czegoś takiego jak pomoc bezinteresowna, a teraz s-------j i do nie zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Owszem, prywatnie można pomagać bezinteresownie, ale na szczeblu krajowym nie ma czegoś takiego jak bezinteresowność, są interesy.


@prze_GRYF: cały czas to powtarzam i wyzywają mnie od ruskich onuc i kolaborantów
  • Odpowiedz
Czyli przynałeś mi rację, że nie ma czegoś takiego jak pomoc bezinteresowna,

@Dodwizo:
Nie dziecino, ty pisałeś, że państwa nie można pomagać i nazwałeś to słabością. Czyli jak najbardziej twierdziłeś, że możliwa jest pomoc bezinteresowna, ale to słabośc.
Ja od samego początku pisałem, że można pomagac nie patrząc na układy, bo to zawsze moze zaprocentować.
To, że bawisz się w odwracanie kota ogonem, spoko, ważne że masz z tego nauczkę
  • Odpowiedz