Wpis z mikrobloga

Dlaczego na tagu 90% wpisów to rzeczy związane z seksem? Sam jestem tęczowy ale czasami serio zastanawiam się czy to aby na pewno normalne, żeby seksualizowac tak wszystko. Myślałem że na takim tagu to ludzie więcej będą pisać o sprawach życiowych, tymczasem liczy się tylko ruchanie ¯_(ツ)_/¯ taki obraz niestety.
#teczowepaski
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuroszczur: nie, to taki luźny wysryw, swoją drogą jak przeglądam te dodawane na tagu zdjęcia to zastanawiam się czy gloryfikacja tak wąskiego kanonu urody nie działa przypadkiem negatywnie na psychikę niektórych osób xd
  • Odpowiedz
@BurnDream: Na nastolatków może to mieć negatywny wpływ. Ale im starszy człowiek tym bardziej widzi, że te kanony są lekko odrealnione.
Patrzysz, stwierdzasz -> ładne ciacho, dajesz plusa i skrolujesz dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BurnDream: trigger warning: ludzie posiadają seksualność
co w tym nadzwyczajnego? literalnie łączy nas właśnie nasza seksualność i w zasadzie to jest sedno
a każdy z nas był i nadal jest stygmatyzowany/karany za pociąg do innych mężczyzn, więc tego typu treści to też wyraz swobody i wolności w publikowaniu ich i nawet otrzymaniu od innych współtęczusiów okejki za takie coś
a dorabianie do tego tez pod tytułem no wszyscy tacy tylko seks dupa chłopcocipka ruchanie ALE JAAAAA jestem inny i przez to jakiś (nwm wpiszta sobie czy chcecie się tu walidować tym czy nie, jak to napisałem to będzie że nie chceta, bo nie wypada czegoś takiego napisać sksksksk) jest bez tzw. sęsu moi drodzy
ta ekstremistyczna dychotomia my vs oni nie ma nic wspólnego z rzeczywistością serio i biczowanie się z tego tytułu na tagu i w życiu jest bezcelowe, choć zrozumiałe
uwaga
  • Odpowiedz
@hamborgir: addenda do komcia bo oczywiście już nie można edytować

czasami serio zastanawiam się czy to aby na pewno normalne, żeby seksualizowac tak wszystko

tak.
plus treści pochodzą od różnych osób w różnym czasie, nie znaczy to, że każda z tych osób ma coś nie tak z głową bo ciągle seks seks seks seks u każdego z nich w głowie
po prostu cztery różne osoby mówią seks w różnym czasie,
  • Odpowiedz
@hamborgir: nie czuje się lepszy od innych tylko byłem zdziwiony bo tag teczowepaski wskazuje raczej na coś bardziej ogólnego niż typowo tylko zdjęcia osób o określonym kanonie urody xd no ale treści tworzą użytkownicy więc skoro jest popyt to jest podaż i mi nic do tego.
  • Odpowiedz