Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I-____-I: mierzyłeś go na ręku? Zegarek to coś więcej niż suma cech. Po paru dniach szukania prawdopodobnie za tydzień stwierdzisz że podoba Ci się coś całkiem co innego. Uwaga na tytan - zegarki z tytanu są b lekkie, nie każdemu to odpowiada
@badtorro: nie mierzyłem go na ręce, bo nie mam jak. Rozmiarowo powinien pasować na nadgarstku, ale powinienem mieć chyba z 2mm mniejszy.
Jeśli chodzi o inne modele, to póki co w tej cenie nic nie ma startu do tej firmy, większość posiada w ofercie maksymalnie zegarki z okienkiem daty. Tego citizena nie trzeba ładować, ani nastawiać, a inne podobno późnią się do 15s miesięcznie.
Ten citizen ma 43mm, starałem się znaleźć
I-____-I - @badtorro: nie mierzyłem go na ręce, bo nie mam jak. Rozmiarowo powinien p...

źródło: comment_165262498644Egp2FfBrpetOhidsqa7z.jpg

Pobierz
@I-____-I: mocno polecam - mam. Pamiętaj, że nie skorzystasz nigdy z suwaka logarytmicznego i innych tarcz, które posiada poza pierwszymi dniami, kiedy będziesz się nim bawił ;) Z alarmu korzystam tylko dlatego, że dawno temu ustawiłem go na 6:00.

Zapominasz, że trzeba coś z nim robić. Przypomina o sobie, jak trzeba wymienić pasek (mam skórzany). Data jest aktualna, godzina co do sekundy prawidłowa, jak jest w słońcu, to się nie rozładuje.