Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Komentującym, którzy piszą nie podobające się mu komentarze (i wiele z nich wcale go nie hejtuje) odpowiada w dość nieprzyjemnym tonie. Często prosi ich, aby przestali oglądać jego kanał jak na przykładzie poniżej (podobnych jego odpowiedzi jest więcej). Podobnie działo się i dzieje nadal na kanale Podróże Wojownika, gdzie rezultatem jest po prostu trwały odpływ widzów. Tomasz nie trzymając języka za zębami (mógł przecież nic nie odpowiadać) sam się o
pelt - @Pan_Slon: Komentującym, którzy piszą nie podobające się mu komentarze (i wiel...

źródło: comment_1652586103YBEyff0XplD3J5no5cEfc5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pelt: i bardzo dobrze, że jest odpływ widzów z tych kanałów. Na YT jest zbyt dużo ciekawych rzeczy, żeby tracić czas na buraków, którzy nie potrafią się zachowywać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: Ilu jutuberów, u których coś komentowałeś (jeśli w ogóle to robisz) napisało ci wprost, że masz wynosić się z ich kanału? To rzadkie zachowanie, dość nieprzyjemne dla fana. Ale jak Słowiński chce mieć mniej widzów, to niech ma i mi go za to nie szkoda, że sam sobie szkodzi. Z tymi pojedynczymi "hejterami" odejdą także inni widzowie, którzy to zachowanie u niego zauważą. Ostatecznie odbije się to na statystykach kanału,które
  • Odpowiedz
@pelt: Jako jutuber mam wrażenie ze spory odsetek widzów(ludzi) to roszczeniowe głąby którzy tracą kontakt z rzeczywistością bo wydaje im się ze jeżeli kogoś oglądają to im się coś należy, ze są kolegami etc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: Jak ludzie coś widzą, pytania nasuwają się im po prostu same. Można je olać (o to mi chodzi), nie trzeba sobie strzępić języka jak Słowiński, że mają się wynosić lub brnie w bezsensowne dyskusje, aby postawić na swoim. Tak sobie szkodzi.

Ja już też nie chce brnąć w tą dyskusję,żeby też nie zaczęła się ciągnąć bezsensownie. Ty patrzysz na to jako jakiś jutuber, ja z perspektywy obserwatora i tyle.
  • Odpowiedz
@pelt: po tej ostatniej aferze go odsubskrybowałem, dla mnie typ jest niewiarygodny, a co do komentarzy, najpierw sam opowiada jak się znalazł w USA, a teraz odwraca kota ogonem, nie wiem czy ta jego kobieta to jego żona czy nie w sumie mnie to gilo, ale sam mówił ze w sumie dzięki żonie dostał obywatelstwo, choć wiem że to nie pierwsza żona.
W każdym razie gość kręci odnośnie tego zagubionego sprzętu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dizel81: Widzę, że Słowiński udaje u komentarzach niewiedzę na pewne tematy. Tak jak ktoś napisał, daje serduszka i komentarze z uśmiechami, które krytykują współpracę Casha z mBankiem (nie umieściłem tego na grafice), a sam innym pisze, że nie ogląda innych jutuberów i nie wie co u nich dzieje się. Po powrocie ze zniknięcia Słowiński stał się przewrażliwiony i nieprzyjemny.
  • Odpowiedz
@pelt: on ma jakiś straszny żal do Casha że mu chyba trasę powielił czy coś w sensie że u Casha to się pojawiło więc u niego już nie będzie miało oglądalności.
Co do reklam to nawet nie wiedziałem że Cash reklamował mbank bo go nie oglądam i nie trawię.
Tyle tylko że na jakimś odcinku z Mongolii Planeta Abstrakcja też reklamowała mbank i jakoś nie było z tym problemu.
Zwykła zazdrość.
  • Odpowiedz