Wpis z mikrobloga

@vulcanitu: wszystko jest kwestią gustu - ja na ten przykład przy Wiedźminie 3 myślałem że z nudów zasnę i spadnę z krzesła i ledwo dotrwałem do końca drugiej godziny chociaż książki przeczytałem wszystkie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mentari: nie, nie widzę - po to istnieją portale takie jak ten żeby móc wymienić uwagi w komentarzach i np zweryfikować taki pogląd, dzięki czemu i ja się mogę czegoś nauczyć. Mam napisać politycznie poprawny komentarz, tak by absolutnie nikogo nie urazić żeby nie było żadnego sensu na niego odpisywać?
  • Odpowiedz
@Promilus: każdy polecający jakieś gry dawida klatki (specjalnie z małej) powinien się zastanowić nad swoim życiem. Tego fabularnego drewna nikt nie przeżyje (beyond, heavy rain, detroit, fahrenheit).
  • Odpowiedz
@mentari: a moim zdaniem to ty wprowadzasz ludzi w błąd xD

myślałem, że rozmawiamy normalnie a ty najwyraźniej zamierzasz cały dzień powtarzać, że twoja racja jest twojsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: napisałeś że NIKT nie zniesie w 2022 r takiego drewna - mówię, że ja grałem w 2022 r. i mi nie przeszkadzało, a gierka jest super. Więc się po prostu mylisz głosząc taką opinię ¯\_(ツ)_/¯

Nie czepiałbym się twojej oceny, że dla ciebie gierka jest drewniana - kumasz?
  • Odpowiedz