Wpis z mikrobloga

@Elfik32: To już kochane babcie mieszkają bliżej ;-)

Jakoś się zmusiłem i obrałem te kilka ziemniaków i nawet zrobiłem kotlety. Nie chcę wyjść na męska szowinistyczną świnie głoszącą hasła typu "kobiety do garów" ale przydał by się jakaś kobieca ręka :D
@Elfik32: Problem w tym że mam zmywarkę ale jestem zbyt leniwy żeby do niej coś wkładać, wyjmować i czyścić. Chyba będzie lepiej przerzucić się na jednorazówki i robić szklanki z butelek po piwie^^
@Elfik32: Jestem pod wrażeniem jakie kobiety są wrażliwe :) Żaden facet się nade mną nie zlitował (a to ponoć 90% wykopu) a ty piszesz o zmywarce :P

Znowu jestem głodny...
@foxy_lady: ja mam ziemniaki (nie znoszę obierać)

- masło

- wodę mineralną

- makaron

- ryż

- kawę/herbatę

- czosnek

- mleczko do kawy

I cały zlew brudnych garów do posprzątania na jutro...
@rybak17: Kto normalny lubi obierać ziemniaki? ;P To i tak masz więcej ode mnie, chociaż nie wiem czy coś z tego nadaje się na kolacje, no ale może coś stworzysz :) Lepiej się zmobilizuj i sprzątnij te gary bo zaczną w końcu brzydko pachnieć a wtedy to już na pewno nie będzie ci się chciało ich ruszać.
@rybak17: No to powodzenia, ale masz całą noc przed sobą, wierze że sobie poradzisz ;P Zawsze możesz rozłożyć to sprzątanie w czasie np zmywać po 2 talerze co godzinę, do rana powinieneś się wyrobić ;)
@foxy_lady: Rano pozmywam :) Musze zaraz iść spać bo o 6.00 wstaje ale ciężko mi zasnąć bo się wylegiwałem do 9.00...

@Elfik32: jedzenie o tej porze podobno jest niezdrowe, ale jedna czy dwie kanapeczki Cię nie zabiją

Skoro tak to idę pichcić kanapkę z masłem, śmietanką do kawy i cukrem^^