Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty
#luna Posłuchajcie co Wam powiem - wczoraj napisałem: Ten kto kupił LUNA po 0.00006 wygra życie i tak się stanie o ile nie sprzeda. Nie patrzcie na to że LUNA ma teraz nadrukowane tryliardy monet. Dlatego że wraz z skupem LUNA i wzrostem ceny LUNA będzie spalana w miliardowych ilościach bardzo szybko stabilizując jednocześnie USC. To wszystko to była ustawka moim zdaniem i nie minie długi czas jak znowu LUNA będzie chodzil w cenie po kilkadziesiąt dolarów. Kto będzie trzymał i nie sprzeda - ten wygra zycie. To ostatnia szansa by stać się milionerem.
  • 38
@Amelcio: ogólnie lunka to była zajebista inwestycja. Kupowałem kiedyś po 8-10 e jakiś czas temu jak padła do 30e to dokupiłem. Trochę głupuo, że nie słuchałem Zaora. Jak była po 100e mogłem shorta dać. Jak spadała to dokupiłem po 7e ;) Później bańke dokupiłem za drobne. Nie wiem czemu ale jakoś się nie przejemuje tym, że poleciala. W kościach też nie czuje, że #!$%@?łem kasę w błoto. Ogólnie charakter mam taki,
@Amelcio: panie widziałeś market cap tego gówna? Jedyna szansa na duży wzrost to, że do kwon wprowadzi swój plan naprawczy, ale wtedy tacy co kupowali po 0.00 zostaną z tym właśnie zerem.