Wpis z mikrobloga

Dobry, szukam fona do 1500, no i ciekawi mnie A52s... tylko jak to w końcu jest z tym czasem pracy na baterii? Co czytam opinie to właśnie mowa o tym, że bateria w nim raczej słaba. Także przyzywam posiadaczy( ͡° ͜ʖ ͡°)

A drugi kandydat to realme GT Master Edition. Dobre to to? Soft w miarę ogarnięty czy raczej pożoga jak xiaomi?
#telefony #samsung #realme #android
  • 10
@vulcanitu: Jest w normie, nie przypominam sobie żeby aktywnie używając telefonu zirytował mnie przeładowywaniem. Powiadomienia przychodzą na czas. W internecie są różne opinie o aktualizacji do Androida 12 - ja instaluję każdą aktualizację jak tylko wyjdzie i nigdy większych problemów nie miałem.
Najbardziej chyba denerwuje to, że Samsung potrafi wrzucić coś takiego w aktualizacji. Da się to wyłączyć, ale wciąż smród jest.
@vulcanitu: Jak dla mnie jest to do przeżycia w porównaniu z reklamami przy każdorazowej instalacji aplikacji czy w aplikacjach systemowych.
Swoją drogą aplikacje systemowe od Samsunga są po prostu dobre, dla mnie taka Galeria czy Mail są dużo lepsze niż odpowiedniki od Googla.